nilay keçeci online diyetisyen pişmanlığı

scream black

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2022
3
6
41
Nilay Keçeci ismindeki kişiden instagram üzerinden online diyetisyen hizmeti aldim ve cok pismanim.paramı yatırdım. verdiği tahliller ki paralı tahliller yaptırdım. basma kalıp mesajlar ile diyet listesi yollandı. Canım cicim mesajları ve anlamsız bir laubalik. rahatsız olsam da ses etmedim. sorularıma dönüş yapılmıyor. halbuki baştan mesai saatleri arasında dönüs mutlaka olacak dendi. şahış instagramda paylaşımlar yapacak zaman bulurken danışanlarina dönüş yapmıyorsa bu insanları kandırmadır. cok yogun ise kapasiteye dönüş yapabilecegi zamana göre danışan almalı. para için herkese tamam diyip sonra magdur ettikleri için şikayetçiyim ve burdan herkesi uyarmak istedim. iademi istedim. iademi almadıkca şikayetlerimi yazacağım. emsalleri mesajlara dönüş yapıyor hatta sunu yiyim yemiyim yemek fotograflarına bile onay red veriyor. ben magdurum siz olmayin hanimlar

Bir tane instagram blogger'ının önerisiyle tanıyorum isim olarak. Uyduruk bir blogger değil, Türkiye'nin ilklerinden. Onunla gayet iyi iletişimdeydi. Şaşırdım bunları okuduğuma.

Danisanlariyle bireysel olarak ilgilenmiyor diye biliyorum. Ekibinden ilgisiz birine denk gelmişsiniz. Şikayetçi olun mutlaka

Kendisiyle calismis biri olarak söylüyorum msjlara kesinlikle dönüş yapıyor evet bencede basma kalıp diyetleri var. Öyle abartılacak kişiye özel bir diyet listesi yok. Ama ben msjlara dönüş yapmadığını hic bilmiyorum genelde sesli mesaj olarak sorulara cbp veriyor.

Nilay Keçeci ismindeki kişiden instagram üzerinden online diyetisyen hizmeti aldim ve cok pismanim.paramı yatırdım. verdiği tahliller ki paralı tahliller yaptırdım. basma kalıp mesajlar ile diyet listesi yollandı. Canım cicim mesajları ve anlamsız bir laubalik. rahatsız olsam da ses etmedim. sorularıma dönüş yapılmıyor. halbuki baştan mesai saatleri arasında dönüs mutlaka olacak dendi. şahış instagramda paylaşımlar yapacak zaman bulurken danışanlarina dönüş yapmıyorsa bu insanları kandırmadır. cok yogun ise kapasiteye dönüş yapabilecegi zamana göre danışan almalı. para için herkese tamam diyip sonra magdur ettikleri için şikayetçiyim ve burdan herkesi uyarmak istedim. iademi istedim. iademi almadıkca şikayetlerimi yazacağım. emsalleri mesajlara dönüş yapıyor hatta sunu yiyim yemiyim yemek fotograflarına bile onay red veriyor. ben magdurum siz olmayin hanimlar
Bende diyetasistanimdan aylık 100 lira gibi bir rakama hizmet almıştım geçen sene hiç fayda sağlamadı bana da çok geç dönüş sağladılar ödeme aldıktan sonra bende hata olsun diyip bıraktım kızlar aklınızda olsun

X