Müzik Dersleri Neyzenlerin Paylaşım Alanı :)

ceydafatma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
18
0
merhaba arkadaşlar
ben siteye geçen sene kayıtoldum arada bi uğruyorum .çok sık girmiyodum.bu başlığı görünce yazmadan edemedim...
ben 30 yaşındayım .aslen konyalıyım ve 6 senedir evliyim evlendim afyona yerleştim.....
ney sesine kendimi bildim bileli hayran olmuşumdur.çok sesli orestralarda da bile hemen farkederdim.kulalarımdan girer tüm bedenimi gezer içimi titreetirdi.nasipmiş geçen sene kursa başladım afyonda yaklaşık 1.5 -2 senedir üflüyorum...
ney severleri ,yeni başlayanları,uzun süredir üfleyenleri görmek isterim burda...

merhabalar ben de ney üflüyordum yani daha doğrusu yeni kursa başlamıştım ama kurs aldığım yerden farklı bir yere taşınınca ara vermek zorunda kaldım.Ama en kısa sürede devam etmeyi düşünüyorum.

inşallah dewam edersin arkadaşım seslerde ilerlediğini farkettikçe insan elinden bırakamıyor

merhaba arkadaşlar
ben siteye geçen sene kayıtoldum arada bi uğruyorum .çok sık girmiyodum.bu başlığı görünce yazmadan edemedim...
ben 30 yaşındayım .aslen konyalıyım ve 6 senedir evliyim evlendim afyona yerleştim.....
ney sesine kendimi bildim bileli hayran olmuşumdur.çok sesli orestralarda da bile hemen farkederdim.kulalarımdan girer tüm bedenimi gezer içimi titreetirdi.nasipmiş geçen sene kursa başladım afyonda yaklaşık 1.5 -2 senedir üflüyorum...
ney severleri ,yeni başlayanları,uzun süredir üfleyenleri görmek isterim burda...

ben de yaklaşık 2 ay önce hocayı kursu ayarladım neyimi de alım ve evde üflüyorum şimilik çünkü derslere 1 eylülde 2arkadaşım tatilden gelince başlayabileceğiz .umarım ben de şöyle 2 yıldır ney üflüyorum diyebileceğim günleri görürüm...bu arada ben de aslen konyalıyım...

ben siteye yeni üye oldum ama uzun süredir takipteyim yani buradayım aslındayerimseniben bu başlığı görünce yazayım dedim..ben iki yıldır ney üflüyorum ama bir senedir ara verdim...aslında evlenince bir ara oldu..ama bu sene başlıcam inş...ney zor ama bir o kadar da müthiş bir enstrüman..=)

kardeşim neyi çok sever . neyini aldı ama bir türlü üflemek nasip olmadı bakalım oda kurs bakınıyor şu günlerde . İsmek'in kursları varmış galiba :)

X