nespresso kahve makinesi olanlar bi bakabilir mi :)

Lotuslu cheesecake

yaprak döker bir yanımız ,bir yanımız bahar bahçe
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2022
564
720
kızlar daha geçen hafta nespresso atelier s 85 model kahve mak aldım . yumuşak içimlileri içtik sorun yok. daha sonra ben bu makineye su koymayı unuttum susuz çalıştırmaya çalıştım .çalışmadı haliyle. sonra su koyduk çalıştı. ama kahvelerde acı ve yanık gibi bi tat var sorum şu ;
1- acaba sert içim kapsüller kaldığı için mi o koku geliyor
2-yoksa makinede mi bi şey oluştu .
cevaplar için teşekkürler :)

kızlar daha geçen hafta nespresso atelier s 85 model kahve mak aldım . yumuşak içimlileri içtik sorun yok. daha sonra ben bu makineye su koymayı unuttum susuz çalıştırmaya çalıştım .çalışmadı haliyle. sonra su koyduk çalıştı. ama kahvelerde acı ve yanık gibi bi tat var sorum şu ;
1- acaba sert içim kapsüller kaldığı için mi o koku geliyor
2-yoksa makinede mi bi şey oluştu .
cevaplar için teşekkürler :)
Bence makinede bi sorun oluştu. Bikaç kez suyla çalıştırın kapsül atmadan . Bende de var bu makine latissimo one modeli öyle olmuştu düzeldi. Eğer düzelmezse servisini arayın

Bende bir defa su koymayı unuttum çalıştırdım baya kötü koku geldi, ama öyle bir tat oluşmadı.

Benim eski makinem 🥲
Eski çünkü başıma açmadığı dert kalmamıştı
Kendi kapsülü dışında yine bilindik markadan Nespresso uyumlu olarak satılan kapsüllerden aldım bir iki kez kullandıktan sonra makine alttan su vermeye başladı sonra da hepten tıkandı ve pert oldu. Görünce yazmak istedim aman dikkatli olun 🙏🏻

Benim eski makinem 🥲
Eski çünkü başıma açmadığı dert kalmamıştı
Kendi kapsülü dışında yine bilindik markadan Nespresso uyumlu olarak satılan kapsüllerden aldım bir iki kez kullandıktan sonra makine alttan su vermeye başladı sonra da hepten tıkandı ve pert oldu. Görünce yazmak istedim aman dikkatli olun 🙏🏻
peki sert kahvelerde yanık gibi bi tat var mıydı . sert aromalı kapsüllerde. ben daha önce hiç içmediğim için tadı mı yanık makinemi yanık yapıyor anlayamıyorum da

peki sert kahvelerde yanık gibi bi tat var mıydı . sert aromalı kapsüllerde. ben daha önce hiç içmediğim için tadı mı yanık makinemi yanık yapıyor anlayamıyorum da
Evet o yanık tadı sert kapsüllerden geliyor benim de dikkatimi çekmişti
Daha hafif bir kahveyle de deneyin aynısı olacak mı emin olursunuz böylece 🙏🏻

X