nerdeyse ceviz kadar...

BlackHoney

Guru
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
171
2
Arkadaslar, yardim edin bana bilgi verin lütfen!

Ben 16 gün önce gögüs büyütme ve burun estetigi yaptirdim.ikisi bi arada oldu..burun hala sis ama güzel olacak gibi ödemler inince. gögüslerdende memnunum sis olmalarina ragmen cünki cok dogal duruyorlar benim tam istedigim gibiler tabii daha coook sert ve sisler. Ben kast alti ameliyati oldum. protezler 250 cc ve damla sekli. ilk 4 gün gögüsler beni inim inim inletti, coook igrenc sancilar yasadim ve hatta hala agrilarim var tabii ilk basda olan igrenc sancilarim gitti ama hala zorluk var..

Su anda bi sorunum var, gögüsümün yani sol gögüsümün icinde asagi yukari ceviz büyüklügünde bi sislik var hem sert hemde tam his ediyorum. normalde hemen doktorumun yanina gidip kontrol olurdum ama yurtdisindayim daha pazar sabahi yeni döndüm istanbuldan..doktoruma telefon actim ve sordum nedir diye, normal o kendiliginden gecer dedi..hmm bilemiyecegim artik daha 3 gün önce fark ettim ve hala duruyor..bu konuda bilginiz varmi?? nolur yardimci olun, hatta siz giderseniz kendi doktorunuzun yanina sorun b elki bi bilgi vere bilirsiniz bana..

cnm bnm merak etmeeee kesin şişliktir..benim akrabam ameliyta oldu senin gibi hatta amlyt olurken kist çıkmış doktor onuda almışş...eger kist giib bşy olsaydı doktor onu alırdı hiç kötü düşünme..sonucta gögsünün içi yara şiş iyleşmesini bekle..ayrıca estetikler içinde en agırı gögüs estetigi..en zor kısımlarını atlatmışın hiçççç aklına kötü bşy getirme:)hem bak benim gögsümdede kist var her kadında olur kiminde büyük kiminde küçükkk..

cnm bnm merak etmeeee kesin şişliktir..benim akrabam ameliyta oldu senin gibi hatta amlyt olurken kist çıkmış doktor onuda almışş...eger kist giib bşy olsaydı doktor onu alırdı hiç kötü düşünme..sonucta gögsünün içi yara şiş iyleşmesini bekle..ayrıca estetikler içinde en agırı gögüs estetigi..en zor kısımlarını atlatmışın hiçççç aklına kötü bşy getirme:)hem bak benim gögsümdede kist var her kadında olur kiminde büyük kiminde küçükkk..

canim , az da olsa rahtlattin icimi doktorumda öyle dedi yani merak etme kan birikimi gibi filan dedi gecer kendiliginden o dedi..önceden hic kist mist yoktu bende ondan tedirgin oldum..tabii mutlaka ameliyatin etkisidir diye düsündüm ama acaba normalmi dir diye..birde su anda adet oluyorum ve üc gün önce oldu fark ettim yani anliyacagin adetimle ilgili de olabilir tabii..

öyledir kesin cnmmmmm hiçççç aklının ucuna getirmeee kötü bşyy:):):)doktorun gelince muayene ol için daha rahat olsun:KK66::KK66::KK66::KK66:

tatlım daha çok yeni ameliyatın ödemdir o da zamanla geçer bence hiç telas yapma.. Zaten dr una da sormuşsun ciddi bişey olsa hemen senı çağırırdı.. Önüüzdeki hafta ameliyat için görüşücem senin işini de sorarım.. Telaş yapma ama için rahat olsun..

X