ne yapacağım ben:)))))çok üzgünüm

Bu doktorlar moral bozmaktan başka bir işe yaramıyorlar zaten. :eek:klava:

Bana da Akdeniz Anemisi olmuşsun 3 ay ilaç tedavisi uygulucaz, sonra sonuca bakacaz, eğer evlenirsen eşinde taşıyıcılık varsa çocuklarınız sakat olur dedi, çocuk yapmayın dedi, beni 3 ay stresle anti depresanlarla yaşattı, sonradan araştırmalar sonucu böyle bir şey olmadığı sadece demir depolarının boşalmasından kaynaklandığı ortaya çıktı:sm_confused:

Hiç ümitsizliğe kapılma, bak sevgilin ne güzel söylemiş, değerli olan şuan siz ikinizsiniz ve yaşanması gereken bugündür, yarını düşünüp de hayatınızı zehir etmeyin, artık tıp ilerledi, bebeği olmayan insan mı kaldı ya... Mutlaka çaresi vardır sen yeter ki moralini yüksek tut canım...a.s.

benim evlenmeyi düşündüğüm sevgilim var.ona nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum.çooook mutsuzum.ne yapacağımı bilmiyorum.inasanın bekarken öğrenmesi daha bir acı sanırım

canım ,senin adına çok üzüldüm ama hemen umutsuzluğa kapılmamalısın , tıp o kadar çabuk ilerliyor ki ölüm dışında her şeye çare bulunacağına inanıyorum ben , ayrıca bir kaç dr. denemende fayda var . Nasıl her meslekte olumlu ve olumsuz insanlar varsa tıp da da var bu tarz insanlar , o yüzden en kısa zamanda sevgiline bunu söyle ve inşallah onun da desteğini alarak birlikte olumlu adımlar atın .
Sen hep iyi düşün emin ol en iyisi olacak :hooray:

Canım öncelikle bu kadar üzülme çocuk için elbet çare bulunur gelişen tıpta öncelikle sen kendi beden ve ruh sağlığını düşünerek karamsarlığa kapılma hemen. Tüp bebek tedavisi görebilirsin sadece tüp bebek değil bunun gibi bir çok farklı tedaviler var mesela benim kuzenimin gençken tüpleri tıkanmış ve bidaha çocuğu olmayacakmış. Tedavi gördü ve şuan ikizleri var biri kız diğeri ise erkek. Çocuk yapmayı gerçekten çok istiyorsan bunu başarabilirsin. Üstelik kuzenim 30 yaşını geçmişti sen daha gençsen çok daha çabuk sonuç verebilirsin.

saygılarımla

canım selam ,
banada dr.biri çocuğun olmaz demişti ertesi ay hamile kaldım gerçi düşük oldu, tek bi dr.a güvenme başka dr.a da git moral bozmak için konuşmak için konuşuyorlar işte moralini yüksek tut ölümden başka herşeyin çaresi var Allah büyük

papatyacım lütfen böyle umutsuzluga kapılma.ben de bekarım ve polikistikover hastasıyım.dr um daha basında oldugumu söyledi.
bence baska dr lara da görün arkadasların dedigi gibi.ve sakın yasananların seni bunaltıp hayattan koparacak derecede yıkmasına izin verme.ALLAH istedikten sonra hersey olur.tabiki tedavisi varsa yaptıracaksın.
sevgilin konusunda da tavsiyem,onunla bu konuyu acıkca konusman.bu konuda yasadıklarını onunla paylasırsan kendi ruh halinden,hastalıgından bahsedersen durumu daha iyi anlar bence.ben böyle yapmıstım.

papatyacım lütfen böyle umutsuzluga kapılma.ben de bekarım ve polikistikover hastasıyım.dr um daha basında oldugumu söyledi.
bence baska dr lara da görün arkadasların dedigi gibi.ve sakın yasananların seni bunaltıp hayattan koparacak derecede yıkmasına izin verme.ALLAH istedikten sonra hersey olur.tabiki tedavisi varsa yaptıracaksın.
sevgilin konusunda da tavsiyem,onunla bu konuyu acıkca konusman.bu konuda yasadıklarını onunla paylasırsan kendi ruh halinden,hastalıgından bahsedersen durumu daha iyi anlar bence.

allah sabrımımı deniyor bilmiyorum.hiç bir zaman anne olamayacağım.

Ümidini kesme canım ya.Arkadaşalrın dediği gibi bu tam olarak çocuğun olmıyacak diye bişey değil.Çaresi olan bir durum artık bu. sen ümitsiz olma sakın..

X