Cilt Bakımı Ürünleri naturel harbel skın cilt maskesi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
2.390
19
sürekli gittiğim bir aktarcı var ve orada çalışan bir bayan var genelde bana ne önerdiyse faydasını gördüm..dün yine oradaydım ve gözüme çarptı..naturel bir cilt maskesi..işe yarıyormu dedim..kendi de kullanıyormuş zaten cildide çok güzel..evet dedi siyah noktalara filan çok iyi geliyor..tamamen doğalmış.içindekiler;meliss,havuç,kayısı,limon,pap atya,portakal,defne yap.yağları,deorize su ve kil...ben aldım.normalde büyük pakette satılıyor.fakat denemek için küçük paketleri var.1.5 ytl bu küçük paketler ve 2 kullanımlık diyor ama 3 defa kullanılabilir.krem halindedirek yüze yada yüzde istenilen herhangi bir bölgeye uyguluyıorsun...ben tüm yüzüme sürdüm ve kuruyuncaya kadar bekledim..maske yüzümdeyken yüzümü okadar gerginleştirdiki anlatamam.resmen hareket ettiremedim yüzümü....kuruyunca yıkadım ve yüzüm sanki hala gergin ve yumuşak..ben hatada 1 gün kullanmaya devam edicem..daha çok faydasını görürsem yazarım..ama cildimi kurutmasından korkuyorum.daha önce böyle bir ürün kullanan varmı aranızda..genelde aktarlardan alınan ürünler tamamen doğal olurlar ben zararını göreceğimi sanmıyorum fakat umarım sürekli kullanımda daha çok aydasını görürüm..size yazarım sonuçları a.s.

X