Namaz kardeşliği..

Yaaa evet bende seni hatırlıyorummm çok teşekkür ederim amin amin Allah razı olsun 😍😍💚mesajın çok iyi geldi elimden geleni yapmaya devam edicem🫶🏻🥰adını temmuz annelerinde gördüm🥹hamilelik istiyordun ya o kadar sevindim ki çok dua ederdim çok şükür nasip olmuş Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😍💕
Ah canım benim amiinnn Allah razı olsun duaların için 🥹❤️ çok şükür nasip oldu Rabbim isteyen herkese de nasip etsin ❤️
Ne zaman daralirsan yaz bana ben de dua edicem senin için Allahim kolaylaştırsın inşallah 🌸❤️

Hayırlı akşamlar hanımlar, benim iki isteğim var bunun için 4444 salavat duasını yapmak istiyorum ama tanıdığım güvendiğim insanlar var biraz dağıtmak istiyorum mesela 100 er adet gibi maksadım az okumak için değil de muslumanin muslumana olan duası kabul olur diye. Tabiii dileğimin ne olduğunu söylemeyeceğim. Yapan var mı biraz bilgi almak istiyorum
Hayirli aksamlar arkadasim
Burada namaz/dua/zikir aliskanligi icin birbirimize destek veriyoruz diger forumlarda senin istedigin konularda sayfalarca yazilar var istersen bi incele
Ben bildigimi ekleyeyim yine de
4444 sayilis meshur dua hadis kaynakli degil
Anlami guzel olan bir dua ve ilim sahibi ya da saygi gosterilen birisi ( kim oldugnu hatirlamiyorum ) bu kadar kez bu duayi okumus,faydasini gormus ve onermis
Hadis kaynakli olmadigi icin de siz bu duayi ister 10 kere ister 10000 kere okursunuz .Sayiya bagli kalmaniza gerek yok.Bu soylediklerim anlami guzel her dua icin gecerli fakat hadis kaynakli oldugunda sayilara icabet etmek gerek ki onlar da boyle astronomik sayilar yok gayet kolay .
Ben bu duayi birkac kere aklima gelince elime yasin kitabi aldigimda okuyorum onun disinda sayilarina hic riayet etmedim.Kimseye de 9449939 kere dua okumak istiyorum su kadarini sen al suna dagit demedim .Gunluk az,oz ve duzenli olmasi yeterli geliyor .

Size dua olarak istediginiz sey her ne ise hayirlisiyla iyilik ve kolaylikla Allah nasip etsin diyerek dua edebilirim

Hayirli aksamlar arkadasim
Burada namaz/dua/zikir aliskanligi icin birbirimize destek veriyoruz diger forumlarda senin istedigin konularda sayfalarca yazilar var istersen bi incele
Ben bildigimi ekleyeyim yine de
4444 sayilis meshur dua hadis kaynakli degil
Anlami guzel olan bir dua ve ilim sahibi ya da saygi gosterilen birisi ( kim oldugnu hatirlamiyorum ) bu kadar kez bu duayi okumus,faydasini gormus ve onermis
Hadis kaynakli olmadigi icin de siz bu duayi ister 10 kere ister 10000 kere okursunuz .Sayiya bagli kalmaniza gerek yok.Bu soylediklerim anlami guzel her dua icin gecerli fakat hadis kaynakli oldugunda sayilara icabet etmek gerek ki onlar da boyle astronomik sayilar yok gayet kolay .
Ben bu duayi birkac kere aklima gelince elime yasin kitabi aldigimda okuyorum onun disinda sayilarina hic riayet etmedim.Kimseye de 9449939 kere dua okumak istiyorum su kadarini sen al suna dagit demedim .Gunluk az,oz ve duzenli olmasi yeterli geliyor .

Size dua olarak istediginiz sey her ne ise hayirlisiyla iyilik ve kolaylikla Allah nasip etsin diyerek dua edebilirim
Çok teşekkür ederim. Ogrendigim çok iyi oldu Allah razı olsun🤲 aslında günlük zikir ve dualarım var ama bir kaç kişiden duyunca yapmak istedim. Hadis kaynakları hangi dualar var paylaşabilir misiniz ? Ve duanız için çok çok mutlu olurum 🥹

Çok teşekkür ederim. Ogrendigim çok iyi oldu Allah razı olsun🤲 aslında günlük zikir ve dualarım var ama bir kaç kişiden duyunca yapmak istedim. Hadis kaynakları hangi dualar var paylaşabilir misiniz ? Ve duanız için çok çok mutlu olurum 🥹
Ne istediginizi bilemedigim icin net birsey soyleyemiyorum ama internetten hisnul muslimde gecen dualari pdf olarak aratin orada bulacaksiniz dualari

X