Muhabbet kuşumun cinsiyeti

civileng_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2013
7
5
Merhabalar, 2 muhabbet kuşum var. Henüz 4-5 aylıklar henüz. Biri dişi biri erkek diye aldık. Ama yavruyken çok cinsiyet anlamak zor olabiliyor. Soldaki erkek ama sağdaki kuşum cinsiyetinden emin değiliz. Daha önce kuş besleyen bu konuda bilgisi olan var mı?
20230528_212810.jpg
20230528_212726.jpg

Çok teşekkürler. Çok mutlu oldum 😍 minik bebeklerim onlar 😊
Benim de varlar çok seviyorum uzun yıllardır benimle birlikteler çok sükür. size tavsiyem Versele Laga marka yem kullanmanız soyulmus yulaf,kızıl darı vs birkaç ceşit tohum var içinde. Normal yemlere gore fiyatı bi tık pahalı ama icerigi cok guzel

Benim de varlar çok seviyorum uzun yıllardır benimle birlikteler çok sükür. size tavsiyem Versele Laga marka yem kullanmanız soyulmus yulaf,kızıl darı vs birkaç ceşit tohum var içinde. Normal yemlere gore fiyatı bi tık pahalı ama icerigi cok guzel
Yaa Rabbim eksik etmesinler onları. :) Tavsiyenize mutlaka bakacağım. Bu aralar tüy döküyorlar. Vitamin takviyesi, dal darı v.s bakıyorum. Tavsiye ettiğiniz ek gıda v.s olursa her türlü açığım. :)

Yaa Rabbim eksik etmesinler onları. :) Tavsiyenize mutlaka bakacağım. Bu aralar tüy döküyorlar. Vitamin takviyesi, dal darı v.s bakıyorum. Tavsiye ettiğiniz ek gıda v.s olursa her türlü açığım. :)
Tüy dökme dönemlerinde mutlaka dal darı vermeye çalışın yem yemeye bile halleri kalmıyor çünkü dal darının hem yemesi kolay hem de çok seviyolar. Elma havuç verebilirsiniz ufaktan meyveye de alişsınlar.Ayrıca Avi-Diar ın bagırsak guclendirici takviyesini haftada bir mutlaka sularına koyuyorum tüy donemi olmasa da. Veteriner tavsiyesi ve vet markası güvenilir🙏

X