Migren İçin Akupunktur

Numune hastanesinin kolej polikliğinde zeynep hanım 10 seans akapuntur tek kelimeyle harikaydı. Kendisi çok tatlı bir doktor. Bana çok iyi geldi. Kendisini görmek bile yani... Tavsiye ediyorum her seans 50 tl bu arada...

kesinlikle mtç diyorum nokta. ismi biraz garip olsa da yarattığı mucizeden insanın hiç gözüne gelmiyor. migrentedavisiçözümü sayesinde ilaçsız, botoksuz kurtuldum çok şükür. Eyüp beyden allah kat be kat razı olsun. içeriklerini tam olarak vermiyorlar sanırım şirket sırrı ama gıda takviyesi olduğunu ve migreni tetikleyen yere destek mineral yolladıkları gibi bir takım açıklamalar yapıyorlar. şimdilik instagramdan bulabilirsiniz migrentedavisiçözümü, çok geçmiş olsun

Ankara da öneri de bulunacak olan?
Hacettepe hastanesi Deniz Demiryürek. Kendisiyle yaklaşık 10 seans çalıştık ve o zamandan bu zaman hiç atak geçirmedim.. Nadiren başım ağrıyo ama parol tarzı bi ağrı kesiciyle bile geçiyo, migren ağrısı gibi değil yani.. Ben çok ağırdım ayda 2-3 defa atak geçiriyodum ataklarım 3 günden kısa sürmüyodu.

10 seans vs fazla degilmi?
Arkadasimin esi bana tek seans uyguladi 10 dk kadar ayagimda bi igne kaldi 2013 yiliydi bu yila kadar hic basim bile agrimadi birakin migreni.... son 1-2aydir hafiften basim agrimaya basladi

X