Migren için akupunktur yaptıranlar

eelifce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2016
115
114
38
Arkadaşlar merhaba;
Ben 20’li yaşlardan bu yana migren rahatsızlığı yaşıyorum. 36 yaşındayım. Ve geçmek bilmeyen ,hayatımı cehenneme çeviren migren için tedavi arayışına koyuldum, bir kızım var henüz 19 aylık , ve migren atağım başladığında dünyam kararıyor çünkü ilaç içemiyorum. Ne kendime be bebeğime doğru dürüst bakamıyorum. Onun öncesinde yani 3 yıl öncesinde avmigren ve arveles ilaçlarını birlikte içip o şekilde çalışıyordum.. oda kestiği kadar işte..
ve hamilelik, sonra doğum derken ilaç içemem beni bitme noktasına getirdi. Bende akupunktur tedavisi için ilk defa 2 gün evvel pekte inanmayarak evime yakın olan bir tıp merkezine gidip yaptırdım. İğneler felan takıldı ama yok dedim mümkün değil ilk seans ta ne olabilir. Ama bu gün migrenim tutmak üzere ama hafif bir baş ağrısı ile atlatıyorum ve ben inanamıyorum bu akupunktur etkisi mi şimdi deyip geziyorum ..lütfen sizde deneyimlerinizi paylaşırmısınız? Ben ilk defa 2 gün evvel yaptırdım salı günü tekrar taptıracağım 2. Seans ve eğer şuan başlamayan migren atağım akupunktur ise devamını mutlaka getireceğim.ben her seans sonrası paylaşacağım . Eğer gerçekten etkisi bu kadar iyi ise , en azından buradan çare arayan arkadaşlarada yazmış oluruz. merak ettiğim yaptırıp migrenden kurtulan varmı ? Lütfen paylaşırsanız çok sevinirim.
şimdiden çok teşekkür ederim
Sevgiler

ben kilo için yaptırdım 5 ayda 20 kilo vermene yardımcı oldu
Merhaba, oldukça etkili olmuş . Umarım bende sonuca ulaşırım. Yaptırıp bekleyeceğiz bakalım , regli haftam ı bekliyorum bakalım neler olacak. Cevap için teşekkür ediyorum 😊

Merhaba.. belki okuyan ve yaptırmayı düşünenler olabilir onun için yazıyorum . 3. Seans akupunktur tedavisi uygulattım.. migren atağım henüz yok. Bence benim gibi kronik migren yaşayanlar ve ilaç kullanmak istemeyenler deneyebilir. Bi sonraki adet zamanımı bekleyeceğim ona göre daha kesin birşeyler yazabilirim.
sevgiler

Tekrar herkese merhaba..
Akupunktur 3 seans yatırdım, bir kaç kez daha migren atağı yaşadım..
bunun yanı sıra 15 gün boyunca havuç suyu içtim sabah ve akşam taze sıkılmış , ve sonra haftada bir güne düşürdüm .. hala farklı şeyler araştırıyorum..
Mutlaka okuyan vardır. Ben yazmaya devam edeceğim . 1 ay oldu havuç suyuna başlayıp bitireli.. denemenizi tavsiye ederim.. a vitamini ni vücut depoluyor bu da migren için çok etkili ..
sevgiler

X