Kalıcı Makyaj Uygulamaları Microblanding sildirme

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Umutsuzayse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2019
3
0
33
Merhaba, dün microblading ile kaşlarımı yaptırdım ama korkunc hissediyorum ve hemen cıkarttırmak istiyoruö, internette araştırdım ve özge tomar diye bir bayanın bitkisel solusyonla sildiğini gördüm, daha önce yaptıran var mı? İnternet sayfasında bir sürü fotograf paylasılmış gayet başarılı ve hatta daha önce yaptıran birini ekleyip sordum vs ama dünden beri cok mutsuzum ağlıyorum sürekli ve emin olamıyorum daha cok zarar verirse diye korkuyorum lütfen yaptıran varsa tecrübelerini paylaşsın :KK43:

Ben de o bayana gitmeyi düşünüyorum yaptırali 5 gun oldu ve çok pişmanım sen yaptıranlarla konuştun mu canım

Ben de o bayana gitmeyi düşünüyorum yaptırali 5 gun oldu ve çok pişmanım sen yaptıranlarla konuştun mu canım
Hiç konusmadım çünkü bilgilendirmeyi pek seven insanlar değiller bence ne kadar ne sorsam çok cevap vermiyorlardı ve ben de acıkcası cok sogudum oradan..

Merhaba, dün microblading ile kaşlarımı yaptırdım ama korkunc hissediyorum ve hemen cıkarttırmak istiyoruö, internette araştırdım ve özge tomar diye bir bayanın bitkisel solusyonla sildiğini gördüm, daha önce yaptıran var mı? İnternet sayfasında bir sürü fotograf paylasılmış gayet başarılı ve hatta daha önce yaptıran birini ekleyip sordum vs ama dünden beri cok mutsuzum ağlıyorum sürekli ve emin olamıyorum daha cok zarar verirse diye korkuyorum lütfen yaptıran varsa tecrübelerini paylaşsın :KK43:

Daha dün yaptırdığınız için hemen karar vermeyin.1 hafta geçmesini bekleyin.Şeklide rengide 1 hafta sonra ortaya çıkacak.Kabuklanıp kabuklar dökülsün sonra karar verin derim.Ve bu kabuklanma döneminde sadece bol bol vaselin ile nemlendirin.Asla kabukları koparmayın.

Solusyonla sildirme işlemini sakın yaptirmayin . Yüzünüzü mahvetmeyin. Picosil cihazi disinda da hicbir lazerle sildirmeye de kalkmayin. Sonra daha cok üzülürsünüz. Dönüsü olmayan işlerle uğraşmak durumunda kalmayin.
Bu konudan muzdarip olmuş ve nihayet kurtulmuş birisi olarak tavsiyem bu yönde .

Solusyonla sildirme işlemini sakın yaptirmayin . Yüzünüzü mahvetmeyin. Picosil cihazi disinda da hicbir lazerle sildirmeye de kalkmayin. Sonra daha cok üzülürsünüz. Dönüsü olmayan işlerle uğraşmak durumunda kalmayin.
Bu konudan muzdarip olmuş ve nihayet kurtulmuş birisi olarak tavsiyem bu yönde .
Mrb canım neden solüsyonu onermiyorsun

Mrb canım neden solüsyonu onermiyorsun

Hangi doktora sorarsanız sorun (cildiye uzmanı olan) hiç birisi size önermez. Etkili bir işlem olsa zaten size bir karışım yapar ve bunu kullanin der.
Solüsyonu yapan kişi kim doktor mu, kimyager mi? Solusyon hazirlama ve size bunu uygulama yetkisi var mi ? Yüzünüze bir şey olsa cildiniz farkli bir tepkime verse nasıl müdahale edecek. Sonucta bacaginiz degil kolunuz degil yüzünüz bu. Ben bu işlemden muzdarip birisi olarak onermiyorum. Yaptirirsaniz da o sizin tercihiniz tabi ki.

İlk bir hafta rengi koyu gelecek kalın gelecek. Teknik bir hata olmadığı sürece en az 10 gün bekle. Ki zaten yeni işlemden çıkmış solüsyon kullanman hiç doğru olmaz. Enfeksiyon ihtimali çok yüksek. Yapan kişi söylemiştir su bile degdirmemen lazım

Geride kalan biraz sarı rengi saymazsak ben kurtuldum sayılır. 3 seans solüsyonla silme yaptırdım. üstüne de 3 seans pikosil lazer..şu anda çok az sarımsı leke kaldı her gün mecbur kapatıyorum..

Yazalı baya olmuş ama şu an ben sizin yaşadığınızı yaşıyorum, son durumunuz nedir ☹️☹️☹️

X