Bölgesel İncelme Mezoterapi (bôlgesel incelme) yöntemini deneyen var mi?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
evet evet evet:):21:
ve iste geldim doktordan.2cm gobek cevresinden ve 2 cm basen cevresinden kaybetmisim.1.4 kilo vermisim.doktorumdan aferini aldim.acikcasi o kadar kacamaktan sonra hic verememekten korkmustum:KK61: neyseki cok rezil olmadim.ama bisey sormak istiyorum.senin ilk haftanda kac kilo vermistin?benim arkadasimda gidiyor ama pek kilo veremiyor ,normalmi bu?
haa bu arada doktora o verdigi haplari 1-2 den daha fazla kullanmadigimi itiraf ettim .o da bana o haplarin vitamin destegioldugunu ve almazsam birden gucsuz dusecegimi soyledi.ben de midede sisen biseyi kullanmak istemedigimi soyledim .ama megerse o sandigim sey degilmis o kapsuller.azicik sisermis sadece.yemeye engel olsun diye degil enerji versindiye vermis :p:KK17:
neyse doktorum bir sureligine tatile cikiyor.20 gun sonra bir dahaki randevum.yani diteimi co siki yapmam lazim.
arkaddasim ayrica senin yememek icin kullandigin yontem guzelmis ben de deniycem.haberin olsun :KK66:

filiz ben ilk haftada acayip hırs yapmıştım ve 3 kilo verdim :) canını sıkmak istemem elbette :) ben abartmıştım ama! ikinci haftada 1.5 diğerlerinde de yaklaşık aynı... bir hafta diyetime uymadım 300 gram almıştım ama sonraki hafta acısını çıkartıp tam 2.300 verdim. 20 gün mezoterapi yaptırmayacak olmana şaşırdım?? demek orda bu işler böyle yürüyor... o zaman lütfen yemene çok dikkat et zaten doktora gitmicem nasılsa veririm sonra diye düşünme ve kendini mutfağa atma. yürümeye çalış her fırsatta... bence kendine hedef belirle. 20 günde 3 kilo mesela... kaç bedensin şu anda? bir ara yazarsın olur mu :) yeşil çay iç ara sıra iyi gelir. her sabah aç karna ya da her gece yatmadan önce de 1 form çayı içebilirsin sallama. şu ilaç işini hala anlayamadım. burda da hiç önermiyorlar mesela. enerji vitamin takviyeni zaten yediğin meyvelerle penirle yoğurtla alıyorsun ama ir bildikleri vardır elbette... hadi kolay gelsin sana :)

masallah sen bayaa hirsliymissin.3 kilo bir haftada benim icin imkansizzz.ben her hafta 1 bucuk kilo versem ne ala..
turkiye ve buranin kiyafetlerdeki bedenleri ayni degil degisiyor.ama ben burdakine gore 42 beden giyiyorum:KK17:cok utanc verici yaaa.
neyse bugun baya yurudum ama pek tempolu sayilmaz.ama yorgunummmm.aksam yemeginde biraz fazla kacirdim :KK56:ama soz veriyorum kendime,yarina bunu telafi edicem.kabizlik problemine de form cayiyla cozum buldum.3 gundur iciyordum ama anca bugune etki etti.
yakari sen hala mezoya devam ediyormusun?kilo verebiliyormusun?merak ettim,aydinlat beniiii:KK66::KK76::KK62::KK64:

evet hala devam ediyorum ama bu hafta son kez gideceğim filiz. 80 ile başlamıştım. amacım 65 olmaktı. heralde 66 da bırakacağım. doktorum artık gerek yok dedi. sonrasında kendi kendime 6 kilo daha vermeye çalışacağım ama ayda 2 kilo filan hedefleyerek. byoum 1.72. 60 kg olursam tam gençlik yıllarıma döneceğim... doktor karboksiterapiyi önerdi. kampanyalı fiyat da söyledi. ben de martta gideceğim karboksiterapiye. sıkılaşma sağlıyormuş. bu arada düzenli olarak x-tra gel de kullanıyorum. sabah akşam sürüyorum. ama sıkılaşmada tek başına yeterli değil. havalar soğumaya başladı spor da biraz zorlaşacak. bu yüzden yememe çok dikkat etmem gerekecek. bende durumlar böyle :) gelişmelerden haberdar etttttt :)

Son düzenleme:
tatil falan dinlemem erken kalkarim dedim ve basardim.kahvaltimi yaptim.:KK68:yesil cay+form cayim hazir.ayrica lahana+sogan+maydanoz karisimini da hasladim her sabah oldugu gibi.gerci sadece 4 gundur yapiyorum ama:89:.
x-tra geli duydum bana esantiyonunu gondermislerdi ama kullanmadim.ama doktorun verdigi jeli mecburen kullaniyorum.benimkisinin belli bir adi yok.formulu doktorda sakli :94:.

300 gr daha vermisim bugun.ama neden cook yavas veriyorum anlamiyorum.fakat vucuduma baktigimda sanki 1.5 kilo daha vermis gibiyim.bu degisikligi tartida da gormek istiyorum ama ben :KK43:((

filiz acele etme ama çok dikkatli git. benim bir arkadaşım da yazdı şimdi bir haftada 400 gram vermiş. ama öğrendim ki yeme düzenine dikkat etmemiş. arada tuzlu ve yağlı kaçırmış. hiç yürüyüş yapmamış. ekmek bile yemiş. ve günde sadece 1 litre su içmiş. bu ciddi bir sıkıntı. gerçekten gereken diyete tam olarak uyarsan kilo vermemen mümklün değil zaten. yine de her hafta çok ciddi düşüşler bekleme. bu sağlıklı olmaz. ama vicdanen rahat mısın kurallara uyduğun konusunda ona bak. bu arada ben bu perşembe son kez gideceğim... ama sonrasında diyetine bir süre daha devam edeceğim. çok mutluyum. tam istediğim noktaya geldim. darısı başına :):)

YAKARI006
sabırlı olll

""filiz acele etme ama çok dikkatli git. benim bir arkadaşım da yazdı şimdi bir haftada 400 gram vermiş. ama öğrendim ki yeme düzenine dikkat etmemiş. arada tuzlu ve yağlı kaçırmış. hiç yürüyüş yapmamış. ekmek bile yemiş. ve günde sadece 1 litre su içmiş. bu ciddi bir sıkıntı. gerçekten gereken diyete tam olarak uyarsan kilo vermemen mümklün değil zaten. yine de her hafta çok ciddi düşüşler bekleme. bu sağlıklı olmaz. ama vicdanen rahat mısın kurallara uyduğun konusunda ona bak. bu arada ben bu perşembe son kez gideceğim... ama sonrasında diyetine bir süre daha devam edeceğim. çok mutluyum. tam istediğim noktaya geldim. darısı başına :):) ""

evet galiba bu hafta baya duzensiz beslendim ben :KK39:.gozum doymuyo karnim doysa bile :KK17:.2 gundur azar azar ip atlamaya basladim.cok yoruyo gercekten beni.disarda islerim oluyo ve ben disardayken hic su tuketemiyorum.evde oldugumda ise en az 1.5 litre iciyorum.ama bir gunum digerine uymuyor. ogunlerimide atlamistim yada gec yemistim bu hafta :KK43:belkide ondan olmustur.13 gun sonraki randevumda kendimi asama kaydedememis olarak gorursem cook kotu motivasyonum dusecek.bunu bildigim icin ugrasiyorum.aksama kadar sabredip,aksam yemeginden sonra atistirmalarimi da birakabilirsem super olacak.
sana cok ozeniyorum.bu kadar az surede cook guzel kilo verdin bravo valla.insallah geri almazsin.

selülit mezoterapisi yaptırıp memnun kalan varmı acaba varsa nerede yaptırdılar

Mezoterapiyi 10 seans yaptırmıştım cokta memnun kalmıştım .belim incelmis ,doğumdan sonra sarkan cildim toparlanmıştı...bölgesel incelme için bence en ideal secim....

merhaba hala sistemdemisiniz bilmiyorum, . Aradan epey zaman geçmiş şuan ne düşünüyorsunuz tavsiye eder misiniz

Son düzenleme:
Bende çok merak ediyorum.
Lütfen mezoterapi ile ilgili deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Neler yaptınız kaç kilo verdiniz

Kızlar internette mezoterapi cihazı ve cihazda kullanılcak serumların satıldığını gördüm. Saç, cilt, selülüt vs herşey için kullanılabiliyomuş bu cihaz. Bunlardan alsak acaba evde kendimiz yapabilirmiyiz? Yoksa sadece doktorların yapması gerekiyo bu uygulamayı bilemedim. Cihaz fiyatları 300-2000 tl arasında değişiyo, mezoterapinin tek seansına verilen parayı düşününce evde yapmak çok daha ekonomik oluyo. Hiç böyle bi makine alan oldu mu ben almayı düşünüyorum da

Ben armut tipli bir bayanim ve çogunuz gibi basen bölgesinden $ikayetçiyim.Bundan 4 yil kadar önce mezoterapi yôntemini duydum ve hemen randevu aldim doktordan.Sadece 2 seans gittim 2 hafta arayla.$ikayetci oldugunuz bölgelere çok küçük can yakmayan ignelerle sivi enjekte ediyorlar.Bu sivilar yaglarin parçalanmasini ve yaptiginiz dietle birlikte incelmenizi hedefliyor.Doktor size çe$itli sorular soruyor; hastaliklariniz, kullandiginiz ilaçlar, ali$kanliklariniz, vazgeçemedikleriniz vs,,,,
Böylece ben 1 ayda 9 kiloya yakin verdim, i$in güzel tarafi sarkma ve gev$eme olmuyor vücutta.Selülitlerde gözle görülûr $ekilde kayboluyor.
Maalesef ben 2. seanstan sonra gitmedim, zayifladim diye erkenden biraktim.Sonrasinda hamile kaldim bebegime derken; hamilelik sonrasi $a$kinlik içindeydim.Hayatimin hiç bir döneminde belimin ve sirt bölgemin yaglandigini hatirlamiyorum.ilginç olan $ey ise pantolonlarimin içine rahatca girebiliyordum.Sonradan ara$tirip ögrendigime göre; igne yapilan bôlgeler kolay kolay yaglanmiyormu$.
$imdilerde tekrar randevu aldim, sirt ve bel bölgem için.Tek sorun; eskisi gibi rejim yapamiyorum.Bakalim bu defada ba$arabilecek miyim?
MERHABA MEZOTERAPİ ARAŞTIRKEN SİZİN BU MESAJLARINIZ ÇIKTI KARŞIMA . 2009 YILINDA MEZOTERAPİ İLE ZAYIFLAMIŞINIZ. VE TEKRAR BAŞLAMIŞINIZ .SONRASINA ULAŞAMADIM. SONUÇ NEDİR BEN DE BAŞLAMAK İSTİYORUM BU DA GEREKSİZ BİR YÖNTEM MİDİR ACABA

X