Metro Turizm'in yaptığı!

Tövbeler olsun.Eşim mecburiyetten otobüsle yanımdan ayrılmak zorunda kaldı ve bilet bulamadığını ancak metroda kaldığını söyledi olmaz dedim ama gitti tabiki,çünkü göreve çağrıldı yol da 10 saat.

Apar topar son bileti alıp eşim çıktı yola 5 dk gecikecegini önceden haber vermek için aradım.Kesinlikle beklemeyiz dediler ve eşimi de kalkış yapmadan aramamışlar nerdesiniz diye. Eşim aradı firmayı 5 dk ordayım diye ancak kalkıyoruz şimdi bekleyemeyiz dediler baya terslemişler.Eşim de en sonunda beklemezseniz ileriki çevirmede 2 saat beklersiniz o Zaman göreve katılmam lazım acil diyince korkmuşlar beklemişler.Öbür türlü hiç ne arama ne bilgilendirme var yani.

Şikayet şart ama adları çıktı artık yine de değişen birşey yok.

En çok üzüldüğüm nokta, bir bayanı hic tanımadığı bir yerde gece vakti ortada bırakmaları. Yazık gerçekten..

Ben yandim baskalari yanmasin, kimse mecbur kalmadıkça binmesin diye. Ha siz memnunsanız önden buyrun...
Ben memnunum falan dedim mi? İnsanlar kimin ne olduğunu biliyor dedim sizin burda açık açık firma ismi vererek karalama kampanyası yapmanıza ve yine açık açık isim vererek reklam yapmanıza gerek yok demek istemiştim ama alginizda bir miktar problem var belli ki.

Ben memnunum falan dedim mi? İnsanlar kimin ne olduğunu biliyor dedim sizin burda açık açık firma ismi vererek karalama kampanyası yapmanıza ve yine açık açık isim vererek reklam yapmanıza gerek yok demek istemiştim ama alginizda bir miktar problem var belli ki.
Memnunsunuz değil memnunsanız yazıyor dikkatinizi çekerim. Reklam yapmıyorum ayrıca, karalama kampanyası da değil. Kanitlar elimde, bizzat yaşadıklarımdır.

Ha Kamil Koç'un reklamını yapabilirim. Havalimanına kadar götürmeleri, yol boyunca en ufak rahatsızlık vermemeleri büyük incelik...

Bu tarz siteler sesimi duyurmak için maalesef adaletten daha etkili. Sebep bu olabilirmi? Kimse hakkını alırsın diyemiyor, çünkü guclu güçsüzü ezmeye alışmış güzel ülkemde...
İsim vererek bu tür yorum yapmayı yine de doğru bulmuyorum ve siz bynları isim vermeden anlatsanız tamam da diyelim orada dürüst çalışkan ekmrği için çalışan şöförün ki ailelerini bile göremiyorşat onun da ekmeği ile oynuyorsun.farkında mısın.kurumu zan altına alıyprsun ki dava dahi açabilirler sana.jherşeyden önce artık eleştirmeyelim.benim başıma benzer olay geldi hava yolu acentesindre adamı kuruma şikaayet ettim ama nete yazmadım mesela.şu an gerginsiniz.bir kez de haksızlığa uğrasak ve sussak ne olur...

Ben size şikayet etmedim. Bilirkişilerden öneri istedim. Ayrica bir otobüs firması desem bile herkes metro olduğunu anlardı, emin olabilirsiniz. Beni ortada bırakıp oradan ekmek yiyen vatandaşın ailesi olsa razı olurmuydu sizce?
Ama siz tek bir kişisiniz.o kurymda işini layıkıyla yapan kaç tane eleman var.eğer yeterince yolcu gitmezse bu tür yorumlarls o insanlar çoluk çocuğuna ekmek götüremez.bir sürü insan çalışıyor.acenteyle sorun yşadınız mesela x firmanın yvacentesi böyle yaptı dersiniz.o farklı birşey mesela.ama nete yazmakla adli olarak da başınız ağrıyabilir.firma dava edebilir vs.

Ama siz tek bir kişisiniz.o kurymda işini layıkıyla yapan kaç tane eleman var.eğer yeterince yolcu gitmezse bu tür yorumlarls o insanlar çoluk çocuğuna ekmek götüremez.bir sürü insan çalışıyor.acenteyle sorun yşadınız mesela x firmanın yvacentesi böyle yaptı dersiniz.o farklı birşey mesela.ama nete yazmakla adli olarak da başınız ağrıyabilir.firma dava edebilir vs.
Yahu ne alakası var şikayetvar.com diye bir site var sırf bunun için kurulmuş herkes şikayetlerini yaşıyor açık açık firma isimleriyle .
Firmalarda olumlu veya olumsuz geri dönüş yapıyor hatta.
Eksi sözlükte herkes başlık açıyor sorun yaşadığı firmalarla ilgili firma bizzat o kişiye dönüş yapıp özür diliyor hatasını telafi ediyor.
Biz neden susalım haksızlığa uğrayan biziz aksine daha çok yazmalıyız ki akillansinlar.
Internet alemi böyle işliyor.
Ayrıca bu firmanın bilmem kaçıncı vukuatı üstelik bu vukuat naif kalıyor yahu bunların muavini bir genç kızin yüzüne uyurken resmen spermlerini bıraktı ülke çalkalandı pişkinlik yaptı bunlar merak etmeyin bir şey olmaz bu firmaya.
Ayrıca o dediğiniz iyi emekçi insanlar pek çok şirkette iş bulabilirler ülkedeki tek yolculuk şirketi bu değil .
Ben onurlu şahsiyetli bi çalışan olsam istifa ederdim bu firmadan.

İyi güzel de yanlışlık veya bir hata varsa herkes görsün ona göre dikkat edilsin.Gidip şikayet edilse hem müşteriyi suçlu çıkaracaklar hem de bir çok kişinin canı tehlikeye girecek,madur olacak.İyiye iyi kötüye kötü denmeli.

İyi birşeyini gören de iyi şeyler yazsın.

Buraya polemiğe girmek için yazmadim. Ha bana dava açarlar ise karşılıklı davalaşırız. Ben de kanıtları var. Mağdur oldum, orada biri tutup bana birşey yapsa ya da şoförlerin bir zarari dokunsaydı üçüncü sayfa haberlerinden ileriye gitmeyecekti. Ben yasadim baskalari yaşamasın. Tek derdim bu, ayrica dava açma konusunu ciddi ciddi düşünüyorum

Mesela biraz kendilerini düzeltme yoluna gitseler? Sizce de daha iyi olmaz mı?

Ocağın ilk haftası Erzurum'dan dönüşüm vardı.Normalde uçakla gidip geliyorum,ama sömestir öncesine denk geldigi icin bana uyan dönüş ucagi bulamadım. Bir gün daha beklememek için metrodan Ankara bileti aldım almaz olaydım.Benden habersiz sefer değiştirdiler koltuğu en arkaya verdiler kaldı ki verdikleri saat bana uymadı. Personel derseniz saygıdan bı haber insanlar berbatlar tek kelimeyle... Bir gün daha Erzurum'da kalmak zorunda kaldım,biletimi iptal Edip ertesi gün uçakla döndüm. Bir daha asla bulaşmam...

Biz derken forum üyeleri.gidersin kuruma bildirirsin mağduriyetin varsa adli mercilet var gidersin burada isim vermek o firmanın çalışanlarını mağdur eder
zaten konu açan çalışan ismi vermemiş. bununla ilgili siteler bile var.şikayet var gibi mesela. artık herşey gözönünde. insanlar bu şekilde mağdur edilmemeli tarafından bakmalısın bence.... körüngözü gibi ortada herşey.

X