merhaba

sixfinger

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
117
0
42
merhaba temmuz anneleri ben yeni üyeyim bende 31 temmuzda anne olacam inşallah mesajlarınızı üye olmadanda okudum çok faydalandım

merhaba temmuz anneleri ben yeni üye oldum üye olmadan önce de mesajlarınızı okudum çok hoşuma gitti bende 31 temmuzda anne olacağım inşallah

merhaba temmuz anneleri ben yeni üye oldum üye olmadan önce de mesajlarınızı okudum çok hoşuma gitti bende 31 temmuzda anne olacağım inşallah

hoşgeldin canım gerçekten insan ne çok sey öğreniyor değil mi ?
paylaşım ne şekilde olursa olsun çok güzel birsey a.s.

hoşgeldin canım gerçekten insan ne çok sey öğreniyor değil mi ?
paylaşım ne şekilde olursa olsun çok güzel birsey a.s.

cok dogru diyorsun semras burda paylaştıgımız bilgiler cok degerli bilmedigimiz veya yanlış bildigimiz şeyleri düzeltebiliyoruz bu bilgilerlede hepimiz iyi anneler olucagımıza inanıyorum:asigim:

Aramıza hoşgeldin sixfinger... Kıslarrrr doğum yaptıktan sonra kimse bir yere kaybolmayacak söz mü?? Tecrübelerimizi aktarmaya devam :)))

Aramıza hoşgeldin sixfinger... Kıslarrrr doğum yaptıktan sonra kimse bir yere kaybolmayacak söz mü?? Tecrübelerimizi aktarmaya devam :)))

valla ufaklıklara baglı meral uyudukları zaman gireriz tabi :1closedeyes:ama hamişken girdigimiz kadar giremeyiz diye tahmin ediyorum:1no2::emir_bebek:

söz tabii bende paylaşmak ve fikir almak isterim sizlerden malesef şimdilik sadece iş yerinden girebiliyorum ama en kısa zamanda evede bağlatmayı düşünüyoruz

İlk başlarda nasılsa bol bol uyuyacaklar (İNŞALLAH)... Eh biz de fırsat buluruz heralde... Arada babalarına veririz, al sen bak biraz, ben internete girecem deriz :))))

X