Cilt Bakımı Ürünleri MD Ürünlerini Kullanan Var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

halea

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
39
0
Hanımlar uzun zamandır sivilce sorunum var.doktora da gittim ama çare olmadı.en son gittiğim bir güzellik merkezinde uzman dr bana md ürünlerini tavsiye etti.reçeteye de yazıldığını söyledi.daha önce kullanan ya da kullananı tanıyan var mı?

ben kullanmadım cnm ama iyi bir dermokozmetik marka oldugunu duymuştum ..

iki marka var md formulations ve md skin care (dr dennis gross diye de geçiyor) her iisi de çok iyi markalardırşakkıdı

ben uzun süre kullandım ve çok çok memnun kaldım,temizleme jelini,2 ayrı çeşit nemlendiricisini ve peeling ini kullandım ama çok pahalı o yüzden devam edemedim,30 ml bi nemlendirici 120 milyondu 2 sene önce,ürünler çok güzel ama dediğim gibi pahalı
md formulations benim kullandığım

benim bahsettiğimde md formulation. benimde cildim problemli md formulation yada la roche posay effaclar ın ürünlerinden almayı düşünüyorum. evet md gercekten pahalı bu arada :KK43:

evet oldukça pahalı.siparişlerini verdim ama tereddüt ediyordum.o kadr ürün ve ilaç kullandımki artık güvenemiyorum.deneyenlerden fikir almak istedim.

yazılıyomu yazılmıyomu şimdii onu anlamadım ben:)

ben md formulation ürünlerini kullanmış biriyim ve kesinlikle tavsiye etmem. ne temizleyicisini ne nemlendiricisini ne de sivilcelere özel ürünlerini. sadece 140 ytl ye sivilceler için kullanılan ürüne verdim ve yarısı bitmeden çöpe attım. onun yerine 8 ytl verip differin jel alıp kullandım çok çok daha iyi geldi. kozmetik değil dermatolojik ürünler sunuyoruz deselerde emin olun etkisi öyle aman aman değil. 2-3 ytl lik nedikal ürünler kadar etkisi yok. en az 10 senedir dermalogica nın temizleyicisini kullanıyorum cildimde mucizeler yaratmıyor. normal bir temizleyiciden farkı yok. benim size tavsiyem sivilce çıksın istemiyorsanız kolesterolünüzü düşürün derim. bildiğim kadarıyla testeron hormonunun yapı taşı kolesterol. vücuttaki testeron düşünce kıllanma sivilcelenme oldukça azalıyor. günde 2 elma yediğinizde 2 ay sonra oldukça hızlı bir düşüş yapıyormuş. çok kısa şunuda ekleyeyim; gittiğiniz güzellik merkezlerindeki doktorların çoğu aile hekimidir. 2 aylık cilt üzerine eğitim aldıktan sonra size hizmet vermeye başlar. ve size tavsiye ettiği ürün iyi gelmediği zaman size yine o markanın başka bir ürününü tavsiye eder ama şunu anlamamakta ısrar eder o markanın hiçbir ürününü cildiniz kabul etmez. bu yüzden böyle merkezlere gittiğiniz zaman size yardımcı olmaya çalışan kişinin bir dermatolog olduğundan emin olun. bu konudaki tecrübelerime dayanarak yazıyorum bunları. dikkate alırsanız gerçekten sevinirim.

ben kullandım. bana doktor tavsiye etmişti. göz çevresini, nemlendiricisini, yüz temizlemesini, güneş koruyucusunu kullandım. ama epey pahalıya malolmuştu :-) bulması da biraz güç.. ama güzel kaliteli ürünlerdi de. pahalı geldiği için bi daha almadım.

arkadaşlar bende yeni kullanmaya başladım.daha önce sebamed temizleyici ve gündüz kremi kullanıyordum.ama temizleici jel cildimi kuruttu ve nemlendiricisi o kadar etkli değildi.bu üründen çok memnumum...

Bende 16 mayıstan beri kullanıyorum MD Formulations ürünlerini. Çok memnunum. Her ne ürün kullanılırsa kullanılsın düzenli kullanılması gerekiyor. MD ürünleri cidden güzel. a.s.

bence bu marka haddınden fazla pahalı. benım bildiğim md nin özelliği içinde bir çeşit meyve asidi bulunuyor ve bu içeriğe yakın başka ürünlerde bulunabılır . ıkı kreme 400 tl ye yakın bır para vermek bence absürd bıraz hem de böyle günlerde. bence en guzel tonik saf gülsuyu mesala ve göz çevreniz içince başka bir sürü dermokozmetik var ve fiyatıda normal kozmetiklerden de çok farklı değil açıkcası. ben la roche possay in sivilce kremi var effaclar duo diye bir kremı ve buda dermo kozmetiktir ve fiyatıda 45 civarı. yani bu marka o marka değil siz cildinizin neye ihtiyacı olduğunu bılın ve o maddyı bulunduran başka marka aramakdan da çekinmeyin. en iyiysi en pahallısıdır diye birşey yok

Hanımlar uzun zamandır sivilce sorunum var.doktora da gittim ama çare olmadı.en son gittiğim bir güzellik merkezinde uzman dr bana md ürünlerini tavsiye etti.reçeteye de yazıldığını söyledi.daha önce kullanan ya da kullananı tanıyan var mı?

Merhaba bende salı günü için bir güzellik merkezine randevu aldım onlarda bu ürünleri kullanıyor satıyorlar zaten büyük ihtimalle bende hem kapalı komedon hemde kistik sivilcelerim için bunları kullanıcam bir doktora gittiğimde hap için erken oldupunu diğeri ise kullanmak istersen kullan diye yazıp verdi ne tahlil sonucunu bekledi ne ilacı anlattı yazdı gönderdi o kadar sıkıldım o kadar moralim bozuluyor ki yüzüme baktıkça bakmama bile gerek yok aslında berbat derece depresyona girdim şimdilik clinoper jel ile acnelyse kullanıyorum ama pek bir faydasını görmedim eğer bu dermaplus akne serisini kullanan varsa yardımcı olsun lütfen

Lazere gidiyorum tuy sorunum var tuy olan yerlerde kucuk kabarciklar cikiyor sivilce gibi ne iyi gelir sirtim goğsüm kollar ve yüz krem veya ilaç ne iyi geldi sizee

X