Makat sarkmasi

bretyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
25
7
26
Kızlar merhaba 26 yaşındayım bekarım 1 yıl önce makatımda birşey çıktı devamlı Dr gidiyorum endoskopi girdim antral gastirit kolonoskobi girdim Internal hemoroid çıktı karnımda 1 yıldır sürekli bir guruldama var daha sonra makat sürekli problemler yaşadım dıs hemorid anal fiisur makat çıkıntisi denildi son zamanlarda makat vajina arasinda bir şişlik olustu bir kadın Dr gittim sfinker kas var dedi vajinadan ittirince orası sert lavaboya çıktığımda elime geliyor gbi inanlmz pskljm alt üst oldu makat sarkmasi mi böyle brsy varsa ameliyt olan varmı geçiyor mu olmalmym sizce ne yapmaliyim vajina makat arasındaki şişliğe bı çözüm yaşamış olan varsa rica ediyorum cevap versin

Genel cerrahlarda dolandım hemoraid diye. En son progtoloji uzmanına gittim. Hemoraid değil kalıntı dedi. Deri parçası. Makat sarkması. Tek kaygın estetikse yapalım ama zor ve komplikasyonları olan bir ameliyat dedi. Makat darlığı yaşatabilir ki bunun sonrası çatlama vs gelişir. Orda öyle durmasından başka bir sıkıntı yaratmıyor. Partnerim için görsel bir sorun olur mu ileride diye tek kaygım yoksa beni hiç etkilemiyor ağrı sızı vs.

Genel cerrahlarda dolandım hemoraid diye. En son progtoloji uzmanına gittim. Hemoraid değil kalıntı dedi. Deri parçası. Makat sarkması. Tek kaygın estetikse yapalım ama zor ve komplikasyonları olan bir ameliyat dedi. Makat darlığı yaşatabilir ki bunun sonrası çatlama vs gelişir. Orda öyle durmasından başka bir sıkıntı yaratmıyor. Partnerim için görsel bir sorun olur mu ileride diye tek kaygım yoksa beni hiç etkilemiyor ağrı sızı vs.
Merhaba. Biraz detayli yazacağım özür dilerim şimdiden. Bahsettiğiniz şey makat çevresi derinin devamı şeklinde uzantılar mi yoksa haricen farklı renkli kabarık görüntüler mi? Bende de makat vajina arasindaki bölgenin et kısmı dışarıya elime gelcek şekilde kabarık birkaç yerden. Siğil vs gibi bir şey mi diye endiseliyim. Teşekkürler şimdiden.

X