Lekeler, Çiller Lütfen Yardım ( Fito Krem Kullanan )

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Sevgili konu sahibesi kimyasal bir yanik degilki limon bu... tahris etmistir dogal.bir urun ciddi Bir zarari olmamistir diye dusunuyorum ve fito kremi ben kullaniyorum daha cok yaralarda iyilesmrsini hizlandiriyor faydasini gordum

Sevgili konu sahibesi kimyasal bir yanik degilki limon bu... tahris etmistir dogal.bir urun ciddi Bir zarari olmamistir diye dusunuyorum ve fito kremi ben kullaniyorum daha cok yaralarda iyilesmrsini hizlandiriyor faydasini gordum

ya canım tahris oldu ust deriyi kaldirdi yeni deri cikti hala diğer yerler gibi olmadı yeni cikan deri 1 ayi geçti farklı duruyor bide morluk hala duruyor ya

ya canım tahris oldu ust deriyi kaldirdi yeni deri cikti hala diğer yerler gibi olmadı yeni cikan deri 1 ayi geçti farklı duruyor bide morluk hala duruyor ya
Madecasol le fitoyu birlikte deneseniz ya da sadece o bolgeye bepanten surseniz faydasini gorursunuz diye dusunuyorum ama bepanteni sakin baska yerlere surmeyin tuylenme yapiyor :110:

Madecasol le fitoyu birlikte deneseniz ya da sadece o bolgeye bepanten surseniz faydasini gorursunuz diye dusunuyorum ama bepanteni sakin baska yerlere surmeyin tuylenme yapiyor :110:

Şu an dermatolog madecassol verdi zaten onu suruyorum madecassol baya düzeltti cuma günü tekrar gidicem bu sefer ne vericek valla limondan uzak durun hayatimi mahvetti 1 aydan fazladir

Canım benim soymadan açıldı.sizler işte burada yanılıyorsunuz.kolaya kaçıyorsunuz.soyarak cildin tabakasını zedeleyip .daha fazla lekeye sebep veriyorsunuz.sonuçta yaşınız genç.ileride kalıcı lekeler bu genç yaşta soyanlarda oluyor...
Siz neler yaptınız acaba lekelerinizi açmak için
Bu ara çok sıkıntıdayım her yolu denedim olmuyo

Siz neler yaptınız acaba lekelerinizi açmak için
Bu ara çok sıkıntıdayım her yolu denedim olmuyo
Canım benim çok geçmiş olsun. Lekeniz nedir.bilmiyorum.açtığım konuda var.Çok uzun keşke konuyu baştan okuyabilseniz.İnanın üşenmeden okudu arkadaşlarım.Zor ama yine de bence bir bakın.Geçmiş olsun.

Sivilce problemim var benim de doktor fito krem verdi ilk defa dun kullandim ama yuzumde aşırı derecede kasinti oldu daha önce kullananlar böyle bi sorunla karsilastiniz mi

Çok sevindim.Bu arada soymaya pek sıcak bakmıyorum.Haberiniz olsun.
Size zaten ilk mesajda DR.yazmıştım.son mesajınız benim ilk mesajım gibi olmuş :)
Ya ben inanamadım yeni deri çıktı fakat eski yara izim bir tırnak izinden bile kötüydü çakıl taşı battığı için tırnaklama gibi çukur şeklindeydi şimdi orada çıkan yeni deri de eski yara izim kapanmış çukurluk yok orada küçük çizgi ince şekilde hafif bir kızarıklık var kullandığım hipokort krem neredeyse kirmiziligin tamamını aldı kullanmaya da devam ediyorum. şu an sadece morluk var ona da doktor geçebilir de geçmeyebilir de dedi geçmezse soyarız dedi. kafama taktığım o çukurluk artık ince küçük bir çizgi bunuda sanırım deri soyma işlemi ile de tamamen yok olur herhalde ya kimyasal peeling yada bu cilt doktoru ile deri soyma işlemini de yapicam onuda gün gün foruma yazicam. ayy çok mutlu oldum ya psikolojim bozulmuştu hem eski yara izimden hemde yaptığım bu hatadan dolayı gerçekten yoğun şekilde psikolojimi etkilemişti. ALLAH'ım sana şükürler olsun yarabbim.
bu konuyu okuyan her kim olursa olsun

dipnot; kendi iyiliginiz için ondan bundan duyduklarinizi yapmayın her ne işlemi yapacaksanız öncelikle bir cilt doktoruna danışın..
Merhaba, araştırma yaparken sizin konunuza denk geldim . Maalesef benim de başıma kendi yaptığım bir talihsizlik geldi. Yüzümde ufacık bir leke gördüm limonu pamuğa sıkıp o yere basılı tuttum. Sonrası çok kötü. Cildim yandı önce kanadı yara oldu kızardı falan şimdi de orada morluk kaldı ve baya büyük bişey her gören onu soruyor psikolojim bozuldu yeminle . Sizin de başınıza gelmiş üzerinden çok seneler geçmiş ama morluk iziniz geçti mi çok merak ediyorum. Benden cildiyeye gittim fito ile hipokortla Birlikte sür geçer dedi ama gecmiyo çok üzülüyorum

X