Liposuction ve meme ameliyatı

damly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2023
18
7
28
Hanımlar selam. 10 gün önce karın lipo ve göğüs büyütme ameliyatı oldum. Daha önce olanlar varsa sorum olacak. Karnımda bölüm bölüm inanılmaz sertlikler var bunlar ödemmi yoksa yanlış yapılmış bir işlem mi. Bu şekilde kalmaz umarım 😩😩

Hanımlar selam. 10 gün önce karın lipo ve göğüs büyütme ameliyatı oldum. Daha önce olanlar varsa sorum olacak. Karnımda bölüm bölüm inanılmaz sertlikler var bunlar ödemmi yoksa yanlış yapılmış bir işlem mi. Bu şekilde kalmaz umarım 😩😩
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bende temmuz 19 da karın, sırt, 365• bacak lipo oldum. Karnım çok sert ve şiş bence bu normal bir süreçtir. Bende iç bacaklarımın yeterince incelmiş olmadığını düşünüyorum ödem olmasına rağmen çünkü morarma ve ağrı bile tok bazı noktalarda, Buda yeterince yağ alımı yapılmadığı izlenimi uyandırıyor bende.
Doktorum biraz bekleyin olmamışsa yeniden yaparız dedi. Liposaction sonrası çokta kolay olmamakla birlikte çok ağrılıda olmayan, hareketlerin kısıtlı olduğu bir dönem. Şuan Hatay'daki, ortalık yanıyor ve ben korse içinde can çekişiyorum.

Merhaba . Ben de yaklaşık 1,5 ay önce 360 derece lipo yayıldım ve bende de bazı yerlerde şişlikler ve sertlikler bar. Dokunuyorum odun gibi. Doktora msj attım incelmeye başlamışsınız fln dedi ama fotoğraf atıp bi daha soracam. Çünkü baktıkça canım sıkılıyor

X