Liposuction ve karın germe sonrası buruşuk deri

@ yildizz89 Arkadaşımla aynı doktora opere olduk , o 3. Hafta cok iyi görünüyordu müthişti ama ben ikinci aya yaklaşıyorum halen onun gibi görünmüyorum , doktor önemli ama herkesin anotomik yapısı da sonucu etkiliyor

Konu sahibi benim canm , sanırım bana sordun , buruşma yağlı masajla , at kılı fırçasını da kuru yapıyorum yarısı azaldı sanırım acılacak. Aslında altta ki liposuctiona bağlı sertlik gitse deriyi de rahat bırakacak gibi , fotograf yarın ekleyeyim şuan dışardayım
Ben sana demiştim canım. O görüntü geçici diye. Çok sevindim.

Benim karın germe ve lipo sonrası 50. Günüm aynı senin gibi düşünüyorum ve daha da kalınlaşmıştım ilk bir ay , çok üzgündüm son 15 gündür yavaş yavaş iyi görünmeye başladım biraz moral oldu , 79 cm belle ameliyata girdim , evde 83 cm di ancak 50 günde 73 cm e düştü belim , yanlarımdaki sertliklerden dolayı tuhaf girinti çıkıntılar var , aynaya bakmak istemiyorum, sabah daha inceyim akşam yorgunluktan kaslar ödemleniyor yine şişiyorum.önden dümdüzüm evet ama yandan henüz çok iç açıcı değilim
Dmek ki aynı şeyleri yaşıyoruz.bende önden çok iyi yandan bombeli.bu perşembe doktorumla görüşeceğim bakalım ne diyecek. Ramazan geliyor orda da biraz kilo veririm sonrası spora başlarım diye düşünüyorum ama zaten ben tekrar bunları yaşamamak için ameliyat olmuştum :KK43:

@ yildizz89 Arkadaşımla aynı doktora opere olduk , o 3. Hafta cok iyi görünüyordu müthişti ama ben ikinci aya yaklaşıyorum halen onun gibi görünmüyorum , doktor önemli ama herkesin anotomik yapısı da sonucu etkiliyor
Evet bencede öyle olmalı çoğunlukla iyi olanları görüyoruz doktorların paylaştıkları değil de onlar zaten iyi olanları paylaşıyor süreci paylaşanlarda da görüyorum müthiş oluyorlar. doktor önemli evet ama sonraki bakım süreci de çok çok daha önemli tabi dediğin gibi yapı olarak da farklılıklar oluyor

Konu sahibi benim canm , sanırım bana sordun , buruşma yağlı masajla , at kılı fırçasını da kuru yapıyorum yarısı azaldı sanırım acılacak. Aslında altta ki liposuctiona bağlı sertlik gitse deriyi de rahat bırakacak gibi , fotograf yarın ekleyeyim şuan dışardayım
Çok sevindim devam et bakımlara sertlik neden oluyor acaba ya acaba fazla yağ alınca mı yoksa hala ödemli diye mi doktoruna sordun mu hiç

Merhababalar , 5 hafta önce karın germe ve liposuction oldum , lipo bölgeri taş gibi yumru yumru oldu bu yumrular hafif yumuşamaya başlayınca derimin bumburuşuk bir şekilde sert yumrulardan birine yapışık olarak kaldığını gördüm, dehşet içindeyim , deri katlantılarını açtıramıyorum bile elimle, aynı sorunu yaşayan , çözebilen oldu mu? Sürecin bir parçası mı
Evet ben tam karın germe oldum. 3 ay önce 35 bin verdim. Yılbaşından sonra da artacak demişti. Bende çok araştırdım🙈 İki kişi arasında kalmıştım. Diğeri Orhan Aydın dı keşke ona olsaydım diyorum şimdi de :/ karşıma yeni doktorlar da çıkıyor Ankara’da iyice kafayı yiyorum 😔 umarım düzelirim de pişmanlığım geçer
Merhabalar bende bir buçuk ay önce tam karın germe ve liposuction oldum benimde yan kısımlarımda lipodan dolayı görüntü bozukluğu çok vardı şimdi neredeyse geçti. Merak etmeyin zamanla geçiyor. Yalnız göbek deliğimin altından genital bölgeye kadar bombe bir şişlik var bu geçici bir şey mi acaba Siz ne durumdasınız. Karnımdan çok memnunum ama bu bombe inşallah kalıcı değildir.

Bana özelden fiyat yazar mısınız ortalama. Gerçekten çok merak ediyorum. Kol germe karın uyluk meme. Kısaca kombine ameliyatlığım ve çok üzgünüm. Aşırı pahalı değil mi?

Merhabalar bende bir buçuk ay önce tam karın germe ve liposuction oldum benimde yan kısımlarımda lipodan dolayı görüntü bozukluğu çok vardı şimdi neredeyse geçti. Merak etmeyin zamanla geçiyor. Yalnız göbek deliğimin altından genital bölgeye kadar bombe bir şişlik var bu geçici bir şey mi acaba Siz ne durumdasınız. Karnımdan çok memnunum ama bu bombe inşallah kalıcı değildir.
3. aydan sonra bayagi iniyor o bombe benim 3 ayi gecti evet hala bombeliyim ama az giderek azalicak insallah 6. ayi bekliyorum

Bana özelden fiyat yazar mısınız ortalama. Gerçekten çok merak ediyorum. Kol germe karın uyluk meme. Kısaca kombine ameliyatlığım ve çok üzgünüm. Aşırı pahalı değil mi?
Ben sadece karın germen aralık ayında 35.000e yaptırmıştım diğerleri me kadar paket alırsan uygun olur mu bilemiyorum

Çok kararsızım doktora nasıl karar verip güveneceğim hiç bilmiyorum kafam allak bullak oldu sarper meteyi ve yunus doğan ,Salih onur basat arastırdım birde realsef te de yorumlar iyiymiş ama baska bi kaç doktor daha var çok zor doktora karar vermek okadar para verip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum tüm birikimimi vereceğim çünkü 😞
Merhba doktor bulabldnzmi bende arıyorum

Benimde bombe vardı 5 yıl önce ameliyat olmuştum ,pubis üstü çok gergin balon gibi şişti sabahları bile öyle oluyordu akşama iyice şişiyordu.Dün başka bir doktora tekrar germe oldum benim ki geçmedi maalesef,inşallah bu kez sorun olmaz .Ama eski üyeyim burada şişlik olanların bazıları düzelmişti ,ben deki yanlış neydi bilmiyorum 😔

Merhaba karnınızdaki şişlik bombe indi mi acaba. Aynısı bende de var

Ben bu bombe yüzünden 2. Kez ameliyat oldum,4 Kasım da oldum.inşallah geçer .şimdi ki dr um kasların arası açıktı diyor 😔

Merhaba. Bence bu görüntü düzelecek. Kalıcı bir şeye benzemiyor endişelenmeyin. Vücut yağıyla masaj yapın. 1 ay sonra sonuca bakın. Düzelmeyecek gibi değil. Deri kendini toparlayacak. Acele etmeyin. Burada da sonucu lütfen yazın. Gelişmeleri birlikte takip edelim. Ben de bu işlemleri yıllar önce yaptırdım. İnanın aylar içinde çok şey değişiyor. Bazı şeyler var o kusurlar ilk yapıldığında nasılsa değişmiyor. Benim gözlemime ve tecrübelerime göre sizinki öyle bir şey değil. O sorun hafifleyecek. Zaten ilk gün gördüğünüz görüntü gerçektir. O hale geri dönecek.
O buruşukluğunuz düzeldi mi

Merhaba ben de bel bölgesi lipo oldum germe vs yok. Şu an nasılsınız girinti çıkıntı mı oluyor bugün 14.günüm

X