Vücut Kremleri Lekelerrr

Vücut kremleri, losyonlar

Prenseslerin annesi

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2021
170
84
31
Merhaba hanımlar... hamilelik güneş derken önceden dikkt etmediğim için şimdi yüzümde lekeler var ben bunun için tecrübeli kullanmış olduğunuz ürün varsa öneriler istyrm rica ediyrm o kadar parayı verip bilmediğim bir ürün almak istemiyrm o yüzden gerçekten etkili ve boşa gitmeyen bir ürün almak istyrm yüzündeki lekeler için kullanıp memnun kalan arkadaşlarımızdan bilgi istyrm

Merhaba hanımlar... hamilelik güneş derken önceden dikkt etmediğim için şimdi yüzümde lekeler var ben bunun için tecrübeli kullanmış olduğunuz ürün varsa öneriler istyrm rica ediyrm o kadar parayı verip bilmediğim bir ürün almak istemiyrm o yüzden gerçekten etkili ve boşa gitmeyen bir ürün almak istyrm yüzündeki lekeler için kullanıp memnun kalan arkadaşlarımızdan bilgi istyrm
Tiksinmezseniz yeni doğum yapmış birinin terini ve sütünü sürün yüzünüz hariç tabiki

Öncelikle hava kapalı da olsa güneşli de karlı da mutlaka güneş kremi sürün. Çinko oksit içeren kremler cilt yenilenmesini hızlandırdığı için yardımcı oluyor. Aloe Vera jel deneyebilirsiniz.

X