Vücut Kremleri Le petit marseillais ' in duş jelini kullanan var mı?

Vücut kremleri, losyonlar

PapatyamsiHatun

Dum spiro spero
Kayıtlı Üye
19 Mart 2015
2.114
1.831
Şu sıralar sık sık reklamını gördüğüm bu marka ilgimi çekmeyi başardı.
Şuanlık yalnızca duş jelini kullanmayı planlıyorum, ama yinede bi kararsızlık hissi sardı.
Bundan önce palmolive kullanıyordum..
Yinede kullanmaya başlamadan önce sizin marka hakkındaki yorumlarınızı merak ettim kızlar.
Sizce abartılıyor mu ? Yoksa kullanıpta çok çok memnun kalan var mı ?
Evet şu lö pöti mağseyye nin duş jelleri hakkında ne diyosunuz kızlar :KK53:

Çok harika bir marka ben hep kullanıyorum kokusuda bayağı bir kalıcı duştan çıkınca koku gider hemen çoğunda ama bu bayağı duruyor hemde güzel bir yumuşklık hissi veriyor

Çok harika bir marka ben hep kullanıyorum kokusuda bayağı bir kalıcı duştan çıkınca koku gider hemen çoğunda ama bu bayağı duruyor hemde güzel bir yumuşklık hissi veriyor
Palmoliveninde kokusu kalıyo ama sanki hafif bi yapışkanlık hissi vermeye başladı gibi geldi son zamanlarda.
Değiştiresim geldi, reklamlarıylada beni ele geçiren bu lö pöti bilmem neyi bi deneyeyim öyleyse :KK49:

Palmoliveninde kokusu kalıyo ama sanki hafif bi yapışkanlık hissi vermeye başladı gibi geldi son zamanlarda.
Değiştiresim geldi, reklamlarıylada beni ele geçiren bu lö pöti bilmem neyi bi deneyeyim öyleyse :KK49:
Vallahi deneyin derim watsons da bulabilirsiniz ^^ umarım seversiniz ki seveceğinize eminimm

X