Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Lazerle göz çizdirme

Yarın ameliyat olacağım, olmak isteyenlere buradan bilgilendirme yaparım. İnşallah çok başarılı geçer çok stresliyim ya gözümü kıpırdatma ihtiyacı hissedersem ne olur diye korkuyorum 🙏🏻
Bol sans. Oyle gozunu kipirdatma ihtiyaci hissedemiyorsun cunku islem oncesi goz bebegini sabitliyorlar. Ben doktorum onu yaptiginda cok sevinmistim.

Bende oldum ve gözümde aksi yönde gelişen bir kornea dikleşmesi vardı. Doktor ameliyatta bir risk taşımadığını söyledi. Ben doktoruma güvendim. İyi ki olmuşum yıllardır lens gözlük bıkmıştım.

Ben 4 bine oldum ama bir tanıdık vesilesiyse. Dünyagöz 5650 fiyat vermişti. Aklınızda bulunsun İstanbul’da ikamet edenler için Beyoğlu Göz Hastanesinin fiyatları çok uygun. Yalnız devlet hastanesi olduğu için randevu almak için zorlanabilirsiniz ama gözünüz uygun olduğunda ameliyat fiyatları bütçenize çok uygun olur.

Ameliyat oldum , korkulacak bir şey yokmuş arkadaşlar . Hiç hissetmedim ameliyatı. Çıktığımda biraz bulanıktı etraf. Eve geldiğimde gözümde çok ağrı hissettim açamadım, damlaları kullandım bir kaç saat uyuyunca hiçbir ağrı kalmadı. Şu an çok net görüyorum her şeyi. Çok memnunum mucize gibi resmen

Ameliyat oldum , korkulacak bir şey yokmuş arkadaşlar . Hiç hissetmedim ameliyatı. Çıktığımda biraz bulanıktı etraf. Eve geldiğimde gözümde çok ağrı hissettim açamadım, damlaları kullandım bir kaç saat uyuyunca hiçbir ağrı kalmadı. Şu an çok net görüyorum her şeyi. Çok memnunum mucize gibi resmen
Çok geçmiş olsun 😉 sağlıkla kullan telefon ve pc den sen yinede uzak dur

merhaba herkese, benim de göz numaralarım 6 civarı miyop ve gözlükle yaşamaktan yorulmuş durumdayım. işim sürekli bilgisayar başında olmamı gerektirdiği için bi türlü adım atamadım. izmirde kaşgaloğlunda yakın zamanda lasic olan varsa bilgilendirebilirse çok sevinirim. iyileşme süreci ne kadar sürüyor fiyat vb

sevgiyle ..

(dipnot: canımmm kadınlar klübümm seni çok seviyorum, ne zaman ihtiyacım olsa yanımdasın <3 )

merhaba herkese, benim de göz numaralarım 6 civarı miyop ve gözlükle yaşamaktan yorulmuş durumdayım. işim sürekli bilgisayar başında olmamı gerektirdiği için bi türlü adım atamadım. izmirde kaşgaloğlunda yakın zamanda lasic olan varsa bilgilendirebilirse çok sevinirim. iyileşme süreci ne kadar sürüyor fiyat vb

sevgiyle ..

(dipnot: canımmm kadınlar klübümm seni çok seviyorum, ne zaman ihtiyacım olsa yanımdasın <3 )
Benim iki hafta sürdü arkadaşımın üç gün sürdü insana göre kişiye göre değişiyor ama tavsiye edilen bir ay pc den ve telefondan uzak kalmak
Yada güneş gözlüğü ile kullanmak. Tavsiye ederim şimdiden geçmiş olsun

Yarın ameliyat olacağım, olmak isteyenlere buradan bilgilendirme yaparım. İnşallah çok başarılı geçer çok stresliyim ya gözümü kıpırdatma ihtiyacı hissedersem ne olur diye korkuyorum 🙏🏻
Oldunuz mu ameliyat nasılsınız simdi mennunmusunuz

Evet şimdi gördüm mennun olduğunuzu yazmışsınız hangi şehirde nerde.oldunuz. fiyat verebilrimisiz

Oldunuz mu ameliyat nasılsınız simdi mennunmusunuz

Evet şimdi gördüm mennun olduğunuzu yazmışsınız hangi şehirde nerde.oldunuz. fiyat verebilrimisiz
Ameliyat oldum bir ayı geçiyor. Çok memnunum tavsiye ederim. Bursa Osmangazi göz de oldum. İlker incebıyık a . 9.900 e yaptı ameliyatımı

Darısı benim başıma ve isteyen herkese nasip etsin Allah inşallah.. Birde ne kadar ücret ödediniz bu ameliyata

Bende uzun süren arastirmalarimda bu formda ve diger formlarda yazilan verileri derinlemesine inceleyerek ameliyat olmaya karar verdim bundan 6 ay önce 😊 detaylı bir şekilde anlatmak istiyorum. Tanıdığım ve çok güvendiğim doktorum Inayet Andı beyefendiye yıllardır muayene için giderim. Dogru zaman olduğuna emin olunca 25 yaşıma bastığımda ameliyat icin kendisine on kontrole gittim.cok şükür bir sorun çıkmadı yapılan testlerde.ameliyat icin batı gözde xlase lazer cihazı ile ameliyatım uygun görüldü. O gün aşırı gergindim.odaya aldılar hareket eden mekanizmalı bir sedyeyeyatırdılar. Gözünüze damla damlatiyorlarve o andan itibaren gözünüz 5 saniye icinde uyuşuyor ve bir şey göremiyorsunuz.oncelikle sağ gözüme damlatıp sol gözümü tamamen kapattılar.ilk işlemi saggoze yaptılar. Işlem esnasında cihazda kırmızı yeşil noktalar var ona odaklanıp bakıyorsunuz.o arada zaten lazer işlem uygulanıyor.isin tek korkunç tarafı gözün en dışında bulunan flap denilen tabakanın sivri bir aletle kenara itilmesi.o anda gözde bir acı olmuyor ama tüm olayı görüyorsun biraz ürkütücü bir durum 😁
Her şey bir yana yıllardır 5 numara miyop birisi olarak kesinlikle miyop arkadaşlara özellikle yüksek numarada olanlara tavsiye ederim.korkmayin imkanınız varsa gidip olun bu yükten kurtulun. Tek bir sıkıntı oluyor o da ameliyat sonrası gözde kuruluk oluyor. Ama damla damlatınca rahatlıyorsunuz aşırı bir problem değil. Sabah uyandığınızda etrafı görmek için gözlük aramaya son 😊😄🤠💥💥💥🤩

X