lausa sendromu yaşayan.....

Azize45

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
13.770
13
senağlamamerhaba arkadaşlar aranızda lağusalık sendromu denilen olay başınıza geldimi.neler yaşadınız,nasıl üstesinden geldiniz gelin bereber paylaşalım.:uhm:

Son düzenleme:
senağlamamerhaba arkadaşlar aranızda lausalık sendromu denilen olay başınıza geldimi.neler yaşadınız,nasıl üstesinden geldiniz gelin bereber paylaşalım.:uhm:

arkadaşım kasteddiğin lausalık depresyonu mu? öyleyse yeri burası değil sanki. kusura bakma neyi kasdettiğini anlıyamadım ondan soruyorum.

senağlamamerhaba arkadaşlar aranızda lausalık sendromu denilen olay başınıza geldimi.neler yaşadınız,nasıl üstesinden geldiniz gelin bereber paylaşalım.:uhm:

canım internete baktım lausalık sendromu diye bi şey yok yanlış yazılmış olmasın :uhm:
loğualık vs.

dediğim şu doğum yaptıktan sonra insanın başına gelen bir olaymış.adına lağusalık sendromu deniliyor.

dediğim şu doğum yaptıktan sonra insanın başına gelen bir olaymış.adına lağusalık sendromu deniliyor.

canım benim, burası hamile kalmak isteyen biz cadılarla dolu :eek: loğusalık bizim için üst bir basamak. doğum yapanlar kısmına yazarsan cevap alabilirsiniz. elif şafak ın "siyah süt" diye bi kitabı vardı loğusalık depresyonu ile ilgili kendi deneyimlerini yazmıştı. belki sana yardımcı olabilir. bebişinle sana kocaman mutlu bir hayat diliyorum..

X