Kürtaj sonrası 2 ay bekleyenler

Gerçekten ben o kan tahlilini verirken ilk aklıma gelen kişi sendin şimdi sonuç almaya gidiyorum senin de hamile kalman o kadar çok istiyorum ki Rabbim inşallah tez zamanda sana da verir yarım saat sonra sonucu soyleyecegim
Gerçekten mii 🥹 Allah razı olsun 🤍 çok mutlu ettin beni rabbimde sana güzel sonuçlar göstersin🤍

Çok karışık sonuçlar oldu kafam çok Allah bullak ağladım aglıcam öyle dıyım ben anlayamadım ya geve gece hastane aradık kadın doğum var mı diye o da ayrı salak çıktı suanlık bir sonuç yok

Ben cesaret edemiyorum ilk adet sonrasına . Yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum . Nasıl geçti peki hamileliğiniz riskli mi geçti
Bana kendi drum öyle önerdi benimde işime geldi açıkçası. Başka sorunlarim kldu ama onla ilgili değil. Şimdi 4 yaşında ☺️

Çok karışık sonuçlar oldu kafam çok Allah bullak ağladım aglıcam öyle dıyım ben anlayamadım ya geve gece hastane aradık kadın doğum var mı diye o da ayrı salak çıktı suanlık bir sonuç yok
Kan sulandırıcı verdi mibdoktor merak ediyorum düşünlerden sonra genetiğe bakmadan veriyoarmi

Yok kontorele gıttım hersey normal dedi kan değerim çok yavaş düşüyor suan 7cıvarı 4gün önce 8.95di anlayamadığım bu Ztn 8küsürken teste pozıtıf verır mı degerlerım düşüyor dedım bı ithimal gebelik vardır dedim ama olsaydı çıkardı diye dusunuyorum belki geç döllenme mı oldu dıye düşündüm bu kadar uzun sürmezdi galiba yarık son kere daha doktora gıdıcem tahlıl verıcem bugünde verdim gece 12de ama yarın başka hastanede son kere daha verıp adet söktürücü alıcam böyle giderse hiç olamam baştan alırdım ama bebek varsa diye korktum ama kanda ılerme yok

X