Kurban bayramı ve dıyet

ayy bende et yemiyorum ama evde et piştiği için noluyo bana sadece kendime yemek yapmak zor geliyo bende makarna yapıveriyorum onu yiyiyorum
bide ben tatlı çok seviyorum bide hazır baklava alıyoruz o da yenmicek gibi değilki yani ben napayım bide bi sürü rengarenk lokum gel de yeme bi kırmızısında bi pembesinde aaa yeşili de varmış ayy sarı çok güzel ondan bi tane daha derken offffff...bi de bi sürü fıstık yedim torba torba..
ama hiç aklımda kilo alma düşüncesi yok o yüzden de kilo almıcam onu biliyorum:)))))

valla ben işe yarar diye düşünüyorum hiç aklıma dahi getirmiyorum ayy ya kilo alırsam diye bi düşünce aklımdan geçmiyo bilmiyorum valla ben rejimi bıraktım ama hiç almadım hatta 1 - 2 kilo daha gitti tabi hiç ekmek fln yemiyorum artık ömür boyu ekmek yemeyi düşünmüyorum

ayy bende et yemiyorum ama evde et piştiği için noluyo bana sadece kendime yemek yapmak zor geliyo bende makarna yapıveriyorum onu yiyiyorum
bide ben tatlı çok seviyorum bide hazır baklava alıyoruz o da yenmicek gibi değilki yani ben napayım bide bi sürü rengarenk lokum gel de yeme bi kırmızısında bi pembesinde aaa yeşili de varmış ayy sarı çok güzel ondan bi tane daha derken offffff...bi de bi sürü fıstık yedim torba torba..
ama hiç aklımda kilo alma düşüncesi yok o yüzden de kilo almıcam onu biliyorum:)))))

kız oklava geliyo sonra pişman olup ağlıycağına kığ onlar yeme :eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

kız oklava geliyo sonra pişman olup ağlıycağına kığ onlar yeme :eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

yaa napim dayanamıyorum gözümün içine içine bakıyorlar rengarenk çok hoşuma gidiyor dayanamıyorum sadece ben yiyiyorum zaten evde başka kimse yemiyo o da sinirime dokunuyor ben koca kutuyu ben yeemiş oluyorum yaa yaa bide asıl işin kötü yanı misafir gelir fln diye evden de çıkmıyorum yiyip yatmış oluyorum

yaa tamamen düşünce gücüyle olmaz tabi de düşünce gücünüde biraz desteklersen oluyor valla ben rejim yaptım ama bi kere bile karnım aç kalmadı canım bişey istediğinde vardır bunda bişey demek vücudun ihtiyacı vardır deyip yedim (kılıfı hazırladım yani) yavaş yavaş verdim ve tabi yavaş olduğu için yağdan verdim şuan eski kilomdayım ama eski halimden daha ince görünüyorum belim fln hiç bu kadar ince olmamıştı mesela

X