Elektrikli Mutfak Aletleri Küçük fırın alacağım tavsiyeniz var mı ?

maviolsun

İçimde kaynayan bir mahşer var.
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
591
526
merhaba arkadaşlar . yeni evlendim henüz fırın almadık çünkü eşimin ocağı vardı . bende hep ocaklı fırın istiyordum . ama eşimin bekarlığından olan çok iyi ocağı olunca istediğimi almadım . müsriflik yapıp kenara dda atamadım . uzun süre kullanabileceğim mini fırın alam k istiyorum :) iki kişilik bir aileyiz . bana ne önerirsiniz ? aylardır bakıyorum bir karar veremedim .

Bende 4 ay önce evlendim termikel veya simfer arasında kalmıştım pişirme olarak ikisinden de şikayet yoktu fakat malzeme kalitesi olarak simfer çok daha iyi duruyordu. ben de simfer 42 litre olanını aldım çok memnunum iyi ki bunu almışım. Annemde de lüxell börekçi var o çok memnun değil o da benimkini beğeniyor.

Bende 4 ay önce evlendim termikel veya simfer arasında kalmıştım pişirme olarak ikisinden de şikayet yoktu fakat malzeme kalitesi olarak simfer çok daha iyi duruyordu. ben de simfer 42 litre olanını aldım çok memnunum iyi ki bunu almışım. Annemde de lüxell börekçi var o çok memnun değil o da benimkini beğeniyor.

cevap için teşekkür ederim öncelikle :)hamur işlerinde falan yanma falan olmuyor değil mi üst taraflarında ?

ben henüz öyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Turbo fan özelliği de var rezistansa ilave olarak ben o şekilde kullanıyorum genelde bir sıkıntı olmadı

ben henüz öyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Turbo fan özelliği de var rezistansa ilave olarak ben o şekilde kullanıyorum genelde bir sıkıntı olmadı

turbo özelliği de var yani :) tamam inşallah :) en yakın zamanda almalıyım :)

Uzuunn zaman olmus ama :) bende mini firin arastirmasindayim hangisini aldiniz acaba ?

Bu başlıkta hemen her konuda gördüm sizi :)) kendi düşüncemi paylaşayım dedim. Ben de konu açmıştım çünkü iki sene önce Simfer iyi midir diye, zira beğendiğim bir modeli vardı Albeni narçiçeği adı. Ben mağaza mağaza dolaşıp araştırırken Beko'nun indirim yaptığını görüp Beko midi fırın aldım. Memnunum maaşallah. Şimdi ikisini şu şekilde kıyaslarsam; Simfer çift tepsiliydi fakat çift tepsinin performansı nasıl olur bilemem, ikisi de 42 lt idi. Beko çift camlıydı Simfer tek cam ve şikayetlere baktığım zaman cam patlama olayının sıkça yaşandığı yazıyordu. Fakat ben Simferin o rengine bayılıp bitmiştim doğrusu. Fiyat olarak Beko az biraz daha ucuzdu indirimde olduğu için. Ben daha sağlam bulduğum için aynı fiyata Simfer alacağıma Beko alırım dedim ve aldık, memnunum dediğim gibi ama Beko almasaydım kesinlikle Simfer alırdım.

X