Isıtma, Soğutma, Havalandırma Sistemleri Kombi önerisi

Nonice

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2022
73
18
35
Hanımlar,yeni kombi alacağız önereceğiniz kombi markası var mı? Hatta önceden şu markayı kullandım şimdi bunu kullanıyorum gibi kıyaslama yapabileceklerin yardımını bekliyorum.yeni evlendim ve çok soğuk bir şehirde yaşıyorum doğalgaz yeni geldi airfel düşündük ama servisi yok.buderusu öneriyorlar ama ben vaillant kullananları da merak ediyorum.yeni vaillant kombiler yakıt konusunda nasıl? önceden istanbulda yaşıyordum ve bosch marka kombi kullanıyorduk memnun değildik inanılmaz fatura ödeyip ısınamıyorduk sonra bozuldu airfel aldılar daha düşük ısıda çok iyi ısıtıyor ve az fatura ödüyorlar. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum

Buderus kullanıyorum , airfel de kullandım daha önceki evimde ( kiracıyım ). Buderus daha iyi geldi ama Warmhaus” harika diyebilirim annemler kullanıyor, hem uygun geliyor fatura hem de ısısı yeterli oluyor . Evin m2 , ısı yalıtımıyla da alakalı tabi bu unsurlar ama kombi de büyük etken

Buderus kullanıyorum , airfel de kullandım daha önceki evimde ( kiracıyım ). Buderus daha iyi geldi ama Warmhaus” harika diyebilirim annemler kullanıyor, hem uygun geliyor fatura hem de ısısı yeterli oluyor . Evin m2 , ısı yalıtımıyla da alakalı tabi bu unsurlar ama kombi de büyük etken
Annemin evi yalıtımlı değil bosch dan sonra airfel aldı hem yakıt hem ısı baya farketti.benim evim yalıtımlı ancak kışı uzun ve karlı geçen bir yerde yaşıyorum.warmhaus servisi bu bölgede yok.vaillant buderus airfel demirdöküm bunların servis ağı mevcut.kararsız kaldık yakıt tüketimi çok önemli ve verimli çalışıp güzel ısıtması.airfel annem alalı henüz bir yıl oldu hemen arıza kodu verdi şikayetlere baktım kronik bi sorun sanırım aynı şikayet çok fazla

Buderus yakıt konusunda nasıl ayıp olmazda faturanız ne kadar geliyor kaç derece yakıyorsunuz

Buderus yakıt konusunda nasıl ayıp olmazda faturanız ne kadar geliyor kaç derece yakıyorsunuz
3 hafta 40 da yaktım, son hafta 43’e çıkardım 840 TL geldi . 3 petek yanıyor baya ısınıyor petekler kombiden yana sıkıntımız yok hiçç. ama benim evim en üst kat olduğu için çok ısınamıyoruz maalesef 🤦🏻‍♀️

3 hafta 40 da yaktım, son hafta 43’e çıkardım 840 TL geldi . 3 petek yanıyor baya ısınıyor petekler kombiden yana sıkıntımız yok hiçç. ama benim evim en üst kat olduğu için çok ısınamıyoruz maalesef 🤦🏻‍♀️
Benim de en üst kat ama çatı izolasyonumuz var hangi modeli buderusun ve ne zaman alındı.buderus eski kullanıcıları çok memnun şimdi boscha geçmiş sanırım yeni alanlar pek memnun değil araştırmalarıma göre

Hangi modeli acaba ne zamandır kullanıyorsunuz.yakıt tasarrufu ve ısınma konusunda iyi mi
10 yıl önce takılmış, ben 7 yıldır kullanıyorum, tam yoğuşmalı olarak geçiyor sanırım, ecotec pro, hem ısınma hem yakıt tasarrufu konusunda iyi, 650 ödedim Ocak için, ara kat olduğum için de avantajlıyım sanırım ama kombi iyi , hiç problem yaşamadım 7 yıldır

Maalesef tamamen sorunsuz bir kombi markası yok. Her markada sorun yaşayanlar var.

X