Kolunuz yorulmaz, sadece bir avuç bulgur.

Bir-Dost

Herşey eksik artık
Kayıtlı Üye
8 Mart 2016
7.911
13.032
Merhaba arkadaşlar,
Kazancınız bol olsun
Herkes kesesine göre çevresindekilere ya da hayır kuruluşlarına yardım ediyordur zaten.
Fakat ben 'hepinizden birer avuç bulgur istiyorum' İsteyenin bir yüzü kara, vermeyenin iki :) . Bu soğuk kış günlerinde aç olan sadece insanlar değil, kuşlar da aç.
Ne yapmalıyız ?
Bulguru önce suda bekletmeliyiz ( kuru halde fazla yerlerse midede şişip ölmelerine sebep olabiliyor )
Pencere önüne koymaliyiz
Bu kadar basit aslında

'Merhamet etmeyene merhamet olunmaz'

NOT: Yazım hatalarim için kusura bakmayın iki ara bir derede yazıyorum ve telefonla pek aram yok.

Son düzenleme:
Ne güzel hatırlatmanız, tebrik ederim.
Ben de hep sofrada kalan kırıntıları, yarım ekmek parçalarını ufalar atarım balkonumun kenarlarına.
Çöpe dökenlerin akıllarında olsun, cam kenarına koymak 30 saniyelik bir iş.

Ne güzel hatırlatmanız, tebrik ederim.
Ben de hep sofrada kalan kırıntıları, yarım ekmek parçalarını ufalar atarım balkonumun kenarlarına.
Çöpe dökenlerin akıllarında olsun, cam kenarına koymak 30 saniyelik bir iş.
Benim balkonum kapalı
Cam önünden de rüzgarla uçar ve ekmeğe basılır diye onu koyamıyorum maalesef
Basilmayacak kuytu bi yere bırakılabilir ama

Bir-Dost Bir-Dost size duyarliliginiz ve bilgilendirmeniz icim cani gonulden tesekkur ve tebrik ederim. Bu konunun daha fazla kisiye ulasmasi icin linkini paylasacagim. Umarim cok kisiye ulasir ve bircok kusun doymasina vesile oluruz

Bir-Dost Bir-Dost size duyarliliginiz ve bilgilendirmeniz icim cani gonulden tesekkur ve tebrik ederim. Bu konunun daha fazla kisiye ulasmasi icin linkini paylasacagim. Umarim cok kisiye ulasir ve bircok kusun doymasina vesile oluruz
Rica ederim
Duyurulmasına vesile olacağınız için ben teşekkür ederim

X