Kolon kanseri anneme alternatif tıp

Karabiberim123

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
2.847
3.210
Anneme kolon kanseri teşhisi konmuştu ki. 3 gün geçmedi şiddetli karın ağrısı ile acile gittiğimizde ameliyat olması lazım dediler. Tümör çıkışı kapatmış. Büyük tuvaletine çıkmıyordu son bir haftadır. Acil ameliyata girdi. Ameliyat sonrası ayakları ödem oldu ki doktorlar karaciğere sıçrama yaptıgı için ödem oldugunu söylediler. Konsey kararı çıktı ve biz onkolojiye 3 ekime randevu alabildik. Benim merak ettiğim şu. Biz kemoterapi alana kadar alternatif tıp denesek fayda görür müyüz. Nasıl bir yol izlemeliyiz.bildiğim kadarıyla kemoterapi ile alternatif tıp aynı anda olmuyormuş. Bilen yardım edebilir mi annem 62 yaşında

Çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur 🙏🏿

Ben bir doktordan randevu almıştım anneme, fitoterapist. Sonra bi şey oldu güvenemedim doktora, kaldı öyle. Annemin kendi onkologuna sorduğumda siz bilirsiniz, fayda görenler de var yapmayın diyemem yapın da diyemem demişti ama ben güvenememiştim. Bir fikir almaktan zararı geleceğini sanmam ama direkt uygulamaya geçmek için bence kendi doktoruyla olan görüşmeyi beklemek daha doğru geliyor bana.

Çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur 🙏🏿

Ben bir doktordan randevu almıştım anneme, fitoterapist. Sonra bi şey oldu güvenemedim doktora, kaldı öyle. Annemin kendi onkologuna sorduğumda siz bilirsiniz, fayda görenler de var yapmayın diyemem yapın da diyemem demişti ama ben güvenememiştim. Bir fikir almaktan zararı geleceğini sanmam ama direkt uygulamaya geçmek için bence kendi doktoruyla olan görüşmeyi beklemek daha doğru geliyor bana.
Anladım kimisi de diyorki kemoterapi alınca faydası olmuyormuş fitoterapinin o sebeple dedim doktor görene kadar alsak mı bitkisel tedavi

Abime tani konuldugunda 1cm kitlesi vardi o lem almakdan korktu daha d9grusu korkutuldu.sarlarltanlarin eline dusmeye gor altarnetif tipcilar oluk oluk paralarini alirken sozum ona karisimlari ile diger organlaeada kuvveyle yayilmasima sebep oldu.onu yeme bunu yeme diye diye elden ayakdan dustu.yoknozon tedavisiymis adam ogun zatwn dedi mucize yasiyirum tum heryerime yayildigini hissettim dedi.oysaki babam 1,5 yildir tipla ilerliyor ve iyi hamd olsun.diyecegim suki alternatif tip pismanliktir

X