Güneş Kremleri Klasik yaz derdiii

Güneş kremleri, bronzlaşma

ddenizzh

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
42
4
Kızlarrr ten rengim cok açık bem beyazımm desem yeridir bronzlaşmak istiyorum ama bir türlü olmuyor pancar gibi oluyorum çok uzun süre güneşlensem, niveanın bilirsiniz hem yüksek koruma hem bronzluk kremi var onu kullanıyorum bu sefer hiç ten rengim değişmiyor yine ben bem beyaz kalıyorum. Önümüzdeki hafta 1 hafta zamanım var tatil için hızlı bronzluk için napmam gerekirrrr tavsiyelerinize ihtiyacım var

Bence birak oyle kalsin. Cunku bronzlasacam derken bi ton cilt lekesine sahip olabilirsin. Ustunede cektigin aci cabasi. Sen de beyaz kaliver ne olur ki? Bende senin gibi acik tenliyim. Bronzlasmak benim icin bi eziyetten farksiz. Kendime bunu yapana kadar beyaz kalirim daha iyi.

Kızlarrr ten rengim cok açık bem beyazımm desem yeridir bronzlaşmak istiyorum ama bir türlü olmuyor pancar gibi oluyorum çok uzun süre güneşlensem, niveanın bilirsiniz hem yüksek koruma hem bronzluk kremi var onu kullanıyorum bu sefer hiç ten rengim değişmiyor yine ben bem beyaz kalıyorum. Önümüzdeki hafta 1 hafta zamanım var tatil için hızlı bronzluk için napmam gerekirrrr tavsiyelerinize ihtiyacım var

Bronzlaşmak tehlikeli, hızlı bronzlaşmak daha da tehlikeli.

Bembeyaz biri için şu an bronz bir ten ilerleyen yaşlar için büyük dezavantaj.

Size Solanteyle, sağlıklı bronzlaştığınız bir tatil diliyorum.

Bence birak oyle kalsin. Cunku bronzlasacam derken bi ton cilt lekesine sahip olabilirsin. Ustunede cektigin aci cabasi. Sen de beyaz kaliver ne olur ki? Bende senin gibi acik tenliyim. Bronzlasmak benim icin bi eziyetten farksiz. Kendime bunu yapana kadar beyaz kalirim daha iyi.
Evet biraz acısı var ama sencede bronz bir tene etek giymek daha cok yakısmıyor muu :))

Arkadaşım havuç yağı sürmüştü yanılmıyorsam bildiğin kızarmamış bile direk bronz olmuştu :KK70: bi araştır istersen :KK66:

denize girdigimiz yerde yillardir bir kadini goruyorum yanina 2 litre kola aliyor yuzunden basliyor dokmeye bacaklar kollar allah ne verdiyse sonra bir yatiyor 1 1.5 saat sonra bi daha dokunuyor.... sordum teyze neden die bronzlastiriyormus bide cildi parlatiyormus ....debemeye cesaretim yok ... bende beyazim ve beyaz cok leke gosteriyor...kil dusse belli..

2-3 kere solarium yap üstüne güneşş oohh misss

Evet biraz acısı var ama sencede bronz bir tene etek giymek daha cok yakısmıyor muu :))

Normalde esmer olanlar ayy ne güzel beyazsin der beyazlar da size daha cok yakisiyor der. Insaniz ya hicbirimizin gözü kendinde degil..
Bende beyazim. 3 yil önce bir gunde yandim hala tenim kendi rengine gelmedi. mutsuzum bu yüzden

Beyaz ten de güzeldir. Beyaza neden etek yakismasin süt gibi. Moda algisiyla alakasi var. Eskiden soylular beyaz kalmak icin ugrasirdi cünkü günes altinda calisan isci sinifi bronz olurdu. Zenginlik göstergesi. Simdi de bronz tenliler tatil yapiyor kendine bakiyor para harciyor diye tutuluyor. Bilinc altinda bunlar var sanirsam.
Beyaz tenliyim ve bronzlasmak istemiyorum. Süt gibi parlamayi seviyorum. Her ten güzeldir. Kendinize eziyet etmeyin. Böyle yaratildik. Hem de mis gibi yahu ben cok begeniyorum :KK200::dondurma:

Eda Taşpınar'ın bronzlaştııcı spreyi var, kullanalar çok memnun kalmış ama bende küçük küçük lekeler yaptı , Havuç kremi kullandım ben işe yaradı , bende çok beyazım , ama ilk 3 gün sadece 50 faktör sürdüm , 3.günden sonra 20 faktörümle beraber havuç yağına başlamıştım

denize girdigimiz yerde yillardir bir kadini goruyorum yanina 2 litre kola aliyor yuzunden basliyor dokmeye bacaklar kollar allah ne verdiyse sonra bir yatiyor 1 1.5 saat sonra bi daha dokunuyor.... sordum teyze neden die bronzlastiriyormus bide cildi parlatiyormus ....debemeye cesaretim yok ... bende beyazim ve beyaz cok leke gosteriyor...kil dusse belli..

Çok eski bir yöntem bu.

Tuvalete döktüğünüzde taşı beyazlatan, içtiğinizde midenizi delen kolayı bu amaçla kullanıyorlar.

Bronzlaşmak uğruna kendine klozet muamelesi yaparak cilt sağlığını bozmak ilginç bir psikoloji, genç kuşak kesinlikle denememeli hele beyaz tenliler için cinayet olur bu.

yıllardır güneşlenirim, bronzlaşmak için herşeyi denedim, ten beyaz olunca hiçbir şey işe yaramıyor. geriye güneş lekesi kalıyor. kısacası artık bronzlaşma fikrinden vazgeçtim. sanırım hayatım boyunca hiç olamayacağım. olsun beyaz olmakta güzel, rusların, ingilizlerin arasında yabancılık çekmiyorsun :KK51:

X