Kızlarr acill yardım kilo vermem lazım ☹️

birprensannesii

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2020
146
-162
24

18 gün sonra düğünümüz var ve benim acilen 10,15 kilo vermm lazim abiye icine girebilemm icin bildiginiz bi diyet varmi

Boy 157
Kilo 78

18 gün sonra düğünümüz var ve benim acilen 10,15 kilo vermm lazim abiye icine girebilemm icin bildiginiz bi diyet varmi

Boy 157
Kilo 78
Kabak detoksu deneyecem ben onu bi araştır yap istersen canım bir haftada 5 kilo gidiyormuş

18 günde 15 kilo imkansız denebilir, imkansiz olmasa sağlıksız. Ama ilk hafta bir hızlı gitsin, vücudu bir şaşırtayım derseniz, çorba diyeti yapabilirsiniz, tanesiz ve gaz yapmayan çorbalar. Bana bunu diyetisyenim vermişti lakin ben diyetisyen değilim tabiiki de bunu bir diyetisyene danışmanız daha sağlıklı olacaktır.

Boy 157
Kilo 78
Sanahları aç karnına elma sirkeli limonlu ılık su iç hiç ekmek yeme yemeni baya kısıtla birde yürüyüs spor yap

Boy 157
Kilo 78
Canım kilodan gitse tartıda az görsen bile önemli olan vücudun incelmesi bence sağlıksız diyetler yapma aralıklı oruca başla bir de spor yap Leslie kardiyo zumba tarzı termal eşofmanın varsa onu da giy bence😉Ayrıca 18 günde 10 kilo versen bile su ve kastan gider yağdan gitmediği sürece pek bir anlamı yok🤗

Zorlamayın. Gitmez. En fazla 5 kilo gider sindirim sisteminize zarar vererek o da. Geri misliyle alırsınız. Onun yerine kendi bedeninize uygun bir abiye almayı düşünebilirsiniz.

Boy 157
Kilo 78

Bir diyetisyen olarak çok az kalorili diyetlerle aç kalarak kilo verilmesini tavsiye etmiyorum. Çünkü bilimsel araştırmalar da bu şekilde hızlı kilo kaybının vücutta kas kaybına neden olduğunu ve bu şekilde kilo verdikten sonra verilen kiloların fazlasıyla geri alındığını gösteriyor. 15 kiloyu sağlıklı şekilde verebilmek için uygun süre 2-2,5 ay 🍀

X