Kizlar Yardim Edinnnnnn!

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar bende pukoluyum 1,5 yıldır birçok şey denedim ama hamile kalamadım iğne tedavisine başladım 2 gün oldu 50 cc günde 1 kez yapıyorum iğneyi kaçgün kullundınız dozajınız neydi ilk denemede hamile kalan varmı aranızda bilgilerinize ihtiyacım var....

bende pkos hastasıyım
bede bır suru tedavi surecınden geçtım
klomen kullandım OLMADI
sonra tayın çıktı dr degıstırdım iğne tedavsıne başlandı yarım kaldı bu seferde dr tayını çıktı.

sonra tekrar tedavı dedım yoksa olmucak
dr iğnedn önce hsg rahim filmı cekındım 3 ay ara verdık olamadı
sonra iğne tedavisi gene sonuç alamadık
sonra iğne tedavsı artı aşılama istedım(dr kalsa gerek yo esınde degil dedı ama ben asılama istedım)
suan hamıleyım
onemlı olan pes etmemek
zaman zaman kakıçta yedım ama elden gelen bırseyt yok
bennde 2 sene çabaladım ve tedavı sonuç buldu Allahıma sukurler olsun kı Allah isteyen herkese nasip etsın

yani onemlı olan umutsızlıge kapılmamak ummadıgın anda senınle olacak

bıde be ikisindede 75 vurundum 12 gun sonrasında çatlatma iğnesi sonrada işilşkı yada aşılama sana kalmış bişey

canım benım çok saol yaa allah kucağına almayı nasip etsin inankı bıktım ama yapacak bişey yok mücadeleye devam .sen ilk denemedemi hamile kaldın birde doktorum ikiz olma ihtimalı var diyor iğne tedavisinde...

çoğul gebelık riski var tabı yumurtanın gelişmesıne baglııııııı
benım sag tarafta ıkı yumurta gelişmiştı ilk iğne tedavisi başarısız kendınız denedık olmadı
ikincidede iğne tedavsi +aşılama yaptırdık (bunda hamıle kaldım)

senın adına çok sevindim canım allah kucağına almayı nasip etsin işallah peki senın gebeliğin nasıl ilerliyor çoğulmu yoksa tekmı hamile kaldığın denemede kaç yumurtan vardı

Bende Pko Hastasiyim. Yasmine Kullaniyorum. 8 Yillik Evliyim. Evl
Iliğimin 5, Yilinda Oğlum Oldu. 6 Kez Aşilama Yaptirdim Ve 3 ü Tuttu. Ama Hepsi Düşükle Sonuçlandi. Pko Hastaliği Düşüklerede Sebep Oluyor Maalesef. Bu Arada Oğlum Tedavisiz Doğdu. Yani Aşilama Ile Olanlar Düştü. Tamda Artik Ara Vereceğim Dediğim Anda Kendiliğinden Hamile Kalmişim. Allah Hepinize Nasip Etsin. Yani Bebeğim Olmuyor, Olmayacak Gibi Düşüncelerden Uzak Durmanizi Tavsiye Ederim. Birde Insani En çok üzen Yakinlarinin Hamileliklewri Oluyor Değilmi çok Zor Bir Olay
Eşinin Başka çocuklara Imrenerek Baktiğini Görmek çok Zor. Ama Yinede Tedavisi Olan Bir Hastalik Geçte Olsa , Zahmetli De Olsa çocuğunuzun Olacağina Inanin. Hepimize Geçmiş Olsun

Bende Pko Hastasiyim. Yasmine Kullaniyorum. 8 Yillik Evliyim. Evl
Iliğimin 5, Yilinda Oğlum Oldu. 6 Kez Aşilama Yaptirdim Ve 3 ü Tuttu. Ama Hepsi Düşükle Sonuçlandi. Pko Hastaliği Düşüklerede Sebep Oluyor Maalesef. Bu Arada Oğlum Tedavisiz Doğdu. Yani Aşilama Ile Olanlar Düştü. Tamda Artik Ara Vereceğim Dediğim Anda Kendiliğinden Hamile Kalmişim. Allah Hepinize Nasip Etsin. Yani Bebeğim Olmuyor, Olmayacak Gibi Düşüncelerden Uzak Durmanizi Tavsiye Ederim. Birde Insani En çok üzen Yakinlarinin Hamileliklewri Oluyor Değilmi çok Zor Bir Olay
Eşinin Başka çocuklara Imrenerek Baktiğini Görmek çok Zor. Ama Yinede Tedavisi Olan Bir Hastalik Geçte Olsa , Zahmetli De Olsa çocuğunuzun Olacağina Inanin. Hepimize Geçmiş Olsun

canım cok güzel yazmışsın ellerine yüreğine sağlık yaşadığımız üzüntüler birbirine o kadar yakınkı ancak bu acıyı yaşayan bilir çok zor bende 4 yıllık evliyim 2 yıldır tedavi görüyorum ve bebişimin olmasını çok istiyorum allah isteyen herkese nasip etsin işallah

X