Kızlar lütfen yardımcı olur musunuz. Eleştiri degil yardım istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birincisi, halkımız, Türk kadını diye genelleme yapılması ve insanlara özgü bazı kötü davranışların bir milletle bağdaştırılmasını çok itici buluyorum. Dünya üzerinde her yerde iyi insan kötü insan vardır ve var olacaktır. Mesela sizin genellediğiniz özellikte insanlar benim çevremde yok. O düşünceleri bir kenara bırakırsak zamanında 4,5 ay sürmüş bir ilişki için bu derce umut bağlamanız çok yanlış. Adam sevmemiş, sevmiyor ve sevmeyecek. Ufak ayrıntılarla kendinize umut kırıntıları yaratmayın. Kendinizi çekin ve yolunuza bakın. Ortada hiç bir şey yok çünkü.

Kadınlar Kulübü Türkiye Cumhuriyeti Devleti topraklarında kurulmuş bir kadın paylaşım platformudur, dolayısıyla kendine has kuralları yanısıra Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Kanunlarına tabiidir.

Site kullanım sözleşmesinde TCK 301’e atfen konulan kuralımız der ki: “Türklüğü, Cumhuriyeti veya Türkiye Büyük Millet Meclisini, Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini, Devletin yargı organlarını, askeri veya emniyet teşkilatını aşağılayan, Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı bölücü, parçalayıcı propaganda ve faaliyetlerde bulunan kişi ve kurumları destekleyen veya bu faaliyette bulunmuş kişilerle alakalı herhangi bir içerik yazılamaz.”

Bu kurala uyulmaması nedeniyle konularınız yoruma kapatılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X