kızlar betası düşük çıkıp da sonra hamileliği devam eden var mı;?

idil07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
1.822
9
43
kızlar beta değeri düşük çıkıp da sora hamileliği devam edn var mı aranızda bana yardımcı olur musunuz.. beenim 5-16-25 çıktı yarın bi daha testim var.. doktor düşük diyo ama bi umut...

adet günün geçti mı cnm,yoksa da var..gebelik yeni gözükuyor..inşallah yukselir

Beta HCG 48 saatte bir 2 katlanmali senin degerler kücük olabilir ama istenilen seviyede devam ediyor

cnm genelde betası normalden dusuk cıkanlar genelde dusukle sonuclanıo benımkı ole oldu .(

Arkadaşlar mrb. ben 10 gün önce çatlama iğnesi vuruldum.Vurulduktan 5 gün sonra kasıklarımda ağrı ve göğüslerimde şişlik var.Ve bügün dayanamayıp test taptırdım:sonuç 3.80 biliyorum negatif ama. Aslında çatlama iğnesiden sonra pozitif çıkar diyolar hamilelik olsada olamasa da.Morelim çok bozuk aslında adetime 10 gün var, sizce değerde bi değişiklik olurmu?Lütfen arkadaşlar ceveplarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekürler.

canım benımkı adetım gectıkten 3 gun sonra 40 cıkmıstı. bazen gec dollenme oluyor onemlı olan 2 gunde bır 2 ye katlanması. banada dusuruceksın dedı doktor ama allaha sukur 11.haftamdayım su an. gun asırı kan ver sen su an katlanmıs gorunuyor degerlerın. allah gonlune gore versın arkadasım.

Çok teşekkür ederim canımm.Allah bebişibi sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. ınan şimdi çok korkuyorum tahlil yaptırmaya şimdilik adet günümü bekliyim diyorum oda 18 agustos.Allah inşallah dualarımı kabul eder . Peki sen çatlama iğnesi vurulmuşmuydun?

yok tatlım normal yoldan hamıle kaldım ben ısı bıraktıgım ay hamıle kaldım uzerımdekı stres gıdınce :)))))

Aslında normal devam ediyor sonuçta yükselme var.Hayırlısı olsun canım testlere devam et şimdilik...

ınşallah canım ama belki çatlama iğneside beta hcgyi yükseltiyomuş diye söylüyolar.Ama bi de benim 3 önce kasıklarım cok agrıdı simsi bile ara ara ağrıyo artık beklicem ınşallah Allah hepimizin duasını kabuleder.

X