Kıvanç Tatlıtuğ ile Azra Akın neden ayrıldı

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.211
193
Birbirlerine çok yakıştırılan ünlü çiftlerden olan Kıvanç Tatlıtuğ ile Azra Akın ayrıldıkları haberini verdiler.Kıvanç Ttlıtup ve Azra Akın Aynı ajansa bağlı olarak çalışıyorlar ünlü çift, ayrılık kararı aldıklarını ortak bir açıklama yaparak duyurdular. Genç ve ünlü Çift hakkında kısa bir süre önce de ayrılık dedikoduları çıkmış ancak taraflar bu iddiaları yalanlamışlardı hatta bizde bu çıkan haberlerin yalan olmasını istemiştik.Her iki genç ünlü içinde hayırlısı ne ise olsun.

Ay bilemedim simdi, biliyorsun uzun zamandir benim de hayatimda kimse yok :KK9:

Adam akrep burcuymus ya :KK70: ben akrepleri hic sevmem :KK70: :KK37:

Ay bilemedim simdi, biliyorsun uzun zamandir benim de hayatimda kimse yok :KK9:

Adam akrep burcuymus ya :KK70: ben akrepleri hic sevmem :KK70: :KK37:

akrepler sinsi oluyor, melek ve masum zannediyorsun ama adam seninle dalgasini geciyor ruhun duymuyor yani ..

gerci hepsi ayni olmak zorunda degil :KK70: bir görüs derim ben..yakiskli cocuk..sarisin olmasa sana yar etmezdim :KK60:

akrepler sinsi oluyor, melek ve masum zannediyorsun ama adam seninle dalgasini geciyor ruhun duymuyor yani ..

gerci hepsi ayni olmak zorunda degil :KK70: bir görüs derim ben..yakiskli cocuk..sarisin olmasa sana yar etmezdim :KK60:

hahaha ben sarisinlari cok severimm :KK70: kivanc tatlitug yu da severim iste :p yani yanima yakisabilir :p:p:p:p

Akrep burcu cok kiskanc oluyor ya, akreple tecrubem hic iyi degil :p :KK70:

keşke ayrılmasalardı çok tatlı bir çift ben bayılıyodum ama kıvanç daha 30unda pek evlencek gibi durmuyo e azra da haklı evlenip çoıluk çocuk sahibi olmak istiyomuş
malesef yolları ayrılmış
hayırlsıı ikisinin de yolu açık olsun

X