Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kına elbisesi önerisi

Kullaniciadibulamadim59

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2020
43
23
26
Merhaba. Ben bu konu nereye açılır tam olarak bilemedim buraya yazayım dedim😔 Mayıs'ta kınam var,aslında çıkış elbisesi içinde fakat içime sinmedi. Birde mini olsun istiyorum çünkü boyum kısa uzun elbisede çok kötü duruyor. Onerebileceginiz mini kına gecesine uygun kırmızı abiye modelleri var mı? Sayfa,İstanbul içi mağaza. Teşekkür ederimmmm

benim de boyum kisa, uzun elbise cok zorunda kalmadikca tercih etmem. turkiyede genelde davetcokelbisemyok veya oleg cassiniden buluyorum icime sinen mini elbiseleri, tavsiye ederim.

Kinada kısa elbise olur mu ya hiç gözümde canlanmadi. Onu kış arkasi uzun filan olabilir belki.

Benim boyum da kısa. 155. 5 cm de ayakkabı giymiştim. Yani çok da kötü olmuyor bence.

birazdan CORONA VAR CORONA diyecek tayfa gelecek:KK70:
😂😂😂Su anlık ses yok
benim de boyum kisa, uzun elbise cok zorunda kalmadikca tercih etmem. turkiyede genelde davetcokelbisemyok veya oleg cassiniden buluyorum icime sinen mini elbiseleri, tavsiye ederim.
Oraya baktım da aşırı pahalı geldi
Kinada kısa elbise olur mu ya hiç gözümde canlanmadi. Onu kış arkasi uzun filan olabilir belki.

Benim boyum da kısa. 155. 5 cm de ayakkabı giymiştim. Yani çok da kötü olmuyor bence.
15 dakika falan giyeceğim bı elbise. Devamında roman kıyafeti,bindallı falan var değiştireceğim yani bilemedim ya uzun elbise hiç sevmiyorum birde yakıştıramıyorum 😔

X