kilo alma taktiği olan var mı?

gelelimsana

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2017
74
9
merhaba kızlar ben 25 yasindayim kilo alamıyorum 8 yasinda kizim var ve 44 kiloyum. bu durum çok canimi sıkıyo insanların kötü yorumları v.s eşimden ayrilali 5 yildir oldu yeni bi birlikteliğim var kendisi asker ve lütfen dönene kadar kilo al cok hastalaniyosun üzülüyorum böyle görmeye v.s diyip gitti. giydiğim olmuyo cocuk reounundan giyiniyorum aşirı iştahsızim. bazen çok acıkıyorum elim ayagim tutmuyo yemek pisene kadar ölcem sanıyorum. Sonuç 2 lokma ile doyuyorum. keçi boynuzu, balık yağı, aktarlarda satılan karışımlar hepsi boş bana kilo alana kadar kullanabileceğim haftalık saglam bi beslenme listesi lazım bilginiz var mı şeker hormonlar testler herşey normal

Sabah erken uyanmalısın .

Kilo vermek için de almak için de beslenmeye erken başlamak gerek .

Fıstık ezmesi ve reçel evinde hep olsun ...

her sabah yumurtalı en az 2 dlm ekmekli kahvaltını yap ... fıstık ezmeli reçelli ekmek mutlaka ye ..ceviz ..badem vs ile ... bolca ...

Ara öğün yap .

Tahin pekmez ye ...

Sık sık ye .. illa ki sağlıksız hamburgerlere , hamur işlerine gömülmen gerekmiyor kilo almak için .

Patates bezelye ... bakliyat tüket .

Pirinç lapası yap ve yoğurtla ye .

yatmadan önce ballı süt iç ... yine fısrık ezmesi ye .

Günde 3 ana öğünde de 2 dlm den en az 6 dlm ekmek yemeği alışkanlık haline getir .

Makarna tüket ....

Kilo alamıyorsun diye bir derdin yok senin ...az yeme probleminin var .... 2 kaşıkla sofradan kalkarsan kilo alamazsın .

Yiyeceksin ....

Yediklerini yaz bakalım gün içinde .... bi bakalım olmaz mı ?

Salep ve boza tüket ... kilo almak için idealdir ..hele de boza ....

Kardeşimde sürekli kilo alamama problemi içindeydi. Doktor bol bol yufka ve hoşaf, komposto gibi sıvıları tüketmesini söylemişti. Ama kardeşimin sıkıntısı metabolizmasının çok hızlı olmasıydı. Yemek yiyememe, az yeme gibi problemleri hiç olmadı.

Sabah erken uyanmalısın .

Kilo vermek için de almak için de beslenmeye erken başlamak gerek .

Fıstık ezmesi ve reçel evinde hep olsun ...

her sabah yumurtalı en az 2 dlm ekmekli kahvaltını yap ... fıstık ezmeli reçelli ekmek mutlaka ye ..ceviz ..badem vs ile ... bolca ...

Ara öğün yap .

Tahin pekmez ye ...

Sık sık ye .. illa ki sağlıksız hamburgerlere , hamur işlerine gömülmen gerekmiyor kilo almak için .

Patates bezelye ... bakliyat tüket .

Pirinç lapası yap ve yoğurtla ye .

yatmadan önce ballı süt iç ... yine fısrık ezmesi ye .

Günde 3 ana öğünde de 2 dlm den en az 6 dlm ekmek yemeği alışkanlık haline getir .

Makarna tüket ....

Kilo alamıyorsun diye bir derdin yok senin ...az yeme probleminin var .... 2 kaşıkla sofradan kalkarsan kilo alamazsın .

Yiyeceksin ....

Yediklerini yaz bakalım gün içinde .... bi bakalım olmaz mı ?

Salep ve boza tüket ... kilo almak için idealdir ..hele de boza ....
sabah kahvaltısı yok
öğlen 1 gibi normal sulu yemek börek vs
akşam da sulu öğünlü
yemek ayırt etmem ne bulursam yerim ama çok az yerim sıkıntım bu

sabah kahvaltısı yok
öğlen 1 gibi normal sulu yemek börek vs
akşam da sulu öğünlü
yemek ayırt etmem ne bulursam yerim ama çok az yerim sıkıntım bu

ama böyle bir menü yok ..

sabah yok ne demek . Kahvaltın mutlaka olmalı ... miden almıyorsa .... az az sık sık ye ...

ekmekte yok hayatında ... beyaz ekmek yeme zaten ..tb ekmeği ye ... kilo alacaksın diye sağlıksız beslenme .... ama tahin pekmez , fıstık ezmesi , boza .. unutma bunları ... doğal kalori bombaları ...ballı süt....

merhaba kızlar ben 25 yasindayim kilo alamıyorum 8 yasinda kizim var ve 44 kiloyum. bu durum çok canimi sıkıyo insanların kötü yorumları v.s eşimden ayrilali 5 yildir oldu yeni bi birlikteliğim var kendisi asker ve lütfen dönene kadar kilo al cok hastalaniyosun üzülüyorum böyle görmeye v.s diyip gitti. giydiğim olmuyo cocuk reounundan giyiniyorum aşirı iştahsızim. bazen çok acıkıyorum elim ayagim tutmuyo yemek pisene kadar ölcem sanıyorum. Sonuç 2 lokma ile doyuyorum. keçi boynuzu, balık yağı, aktarlarda satılan karışımlar hepsi boş bana kilo alana kadar kullanabileceğim haftalık saglam bi beslenme listesi lazım bilginiz var mı şeker hormonlar testler herşey normal
Eğer mümkünse diyetisyen desteği almanı öneririm ben de senin gibi asiri istahsiz biriydim ve çok acikinca elim ayağım titrerdi şeker düştüğü için oluyor bu. Kendi başıma çok şey denedim başta iyi gelse de geri verdim kiloları. Şimdi diyetisyen desteğiyle hiç görmedigim kiloya ulaştım. Hâlâ normal kiloda değilim ve devam ediyorum hedefime ulaşana kadar da devam edecegim

Eğer mümkünse diyetisyen desteği almamı öneririm ben de senin gibi asiri istahsiz biriydim ve çok acikinca elim ayağım titrerdi şeker düştüğü için oluyor bu. Kendi başıma çok şey denedim başta iyi gelse de geri verdim kiloları. Şimdi diyetisyen desteğiyle hiç görmedigim kiloya ulaştım. Hâlâ normal kiloda değilim ve devam ediyorum hedefime ulaşana kadar da devam edecegim

videomda ki tarifimi her kahvaltıda yersen kilo alman garanti. Çünkü bu tarif yaklaşık 580 kalori. :) videomu begenmeyi abone olmayı unutma :) Sevgiler güzel anne.

X