Maske Tarifleri Kil Maskesi Bir Bana mı Yaramıyor?

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Lathego_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2012
213
0
Arkadaşlar ben kil maskesi yapıyorum. Kille suyu karıştırıyorum. Kil de sanırım yeşil kil. Yüzüme sürüyorum 15-20 dk bekletiyorum ancak maskeyi yıkadıktan sonra yüzüm çok garip duruyor. Göz çevreme sürmediğim için oraları normal, beyaz. Ama sürdüğüm bütün kısımlar resmen suluboyayla boyamışsın gibi kırmızı oluyor :KK53: Palyaço gibi :KK37: Alın çizgimde de belli oluyor kızarıklık. Sürmediğim yerleri, saça yakın olan yerleri beyaz...

Kil de çok faydalı bi şey yani, faydalarına ve fayda görenlere bakıyorum baya çok. Anlamadım bu işi. Cildim mi sorunlu? Bi şeyi yanlış mı yapıyorum? Yoksa olması gereken bu mu? Kızarması mı gerek? :44:

canım ben kil maskesini tavsiye etmiyorum
burada forumda bir arkadaş alnının küçük küçük delindiğini söylediğinden beri
onun yerine nemlendirici sürmeni tavsiye ederim

Canım benim yüzüm de çok yağlı ya :KK50: Tüh bak kilden de çok umutluydum oysaki :KK14: Siyah noktalar ve sivilce izlerini geçirir falan filan diye bekliyodum yüzümü daha kötü yapıyo :KK14:

Herkese iyi gelen bişey denemiştim bi kaç yıl önce
Cildimi mahfetti,halada geçmedi verdiği zarar
Hasas cildimiz var anlaşılan

benim gögsümde siyah noktalar vardı
buna çare olarak bana kil sabununu önerdiler
ben de kil maskesi yaptım düzenli olarak
siyah noktalar sivilce oldular
evet şuan siyah nokta yok ama sivilce izleri kaldı..
hangisi daha iyi bilemiyorum :KK43:
doktora git derseniz gittim cildiyeye sırf bu gögsümdeki siyah noktalar için
mal kadın
hiç bişi yapılmaz diyip yolladı
neyse sivilce izi siyah noktadan yeğdir..:KK24:

Herkese iyi gelen bişey denemiştim bi kaç yıl önce
Cildimi mahfetti,halada geçmedi verdiği zarar
Hasas cildimiz var anlaşılan

Öyle galiba :KK5: Cildimin kızarmasına çok şaşırdım açıkcası problemli bir cildim olduğunu öğrenmek hayal kırıklığı oluşturdu :KK53::KK53: Hiç beklemezdim :KK19::KK1::KK1:

benim gögsümde siyah noktalar vardı
buna çare olarak bana kil sabununu önerdiler
ben de kil maskesi yaptım düzenli olarak
siyah noktalar sivilce oldular
evet şuan siyah nokta yok ama sivilce izleri kaldı..
hangisi daha iyi bilemiyorum :KK43:
doktora git derseniz gittim cildiyeye sırf bu gögsümdeki siyah noktalar için
mal kadın
hiç bişi yapılmaz diyip yolladı
neyse sivilce izi siyah noktadan yeğdir..:KK24:

Haklısın canım ama sivilce izleri de kötü ya :KK25:
Bu arada canım mesaj sayım 54 olduğu için sana cevap yazamıyorum :KK37: Aynı dertten muzdarip olan insanlar yardım ederler birbirlerine :) Beni anlayan birisinin olması iyi olur :) Ben de öyle insanları yakın hissederim kendime :) 100 mesaj yapayım hemmmen yazacam cevap :KK1::KK16::KK16:

Haklısın canım ama sivilce izleri de kötü ya :KK25:
Bu arada canım mesaj sayım 54 olduğu için sana cevap yazamıyorum :KK37: Aynı dertten muzdarip olan insanlar yardım ederler birbirlerine :) Beni anlayan birisinin olması iyi olur :) Ben de öyle insanları yakın hissederim kendime :) 100 mesaj yapayım hemmmen yazacam cevap :KK1::KK16::KK16:

tamam canım
dertlerimizin bi an önce son bulması dileğiyle :21:

kil maskesi benim cildimide mahvetti. Heryerim sivilce doldu burun kenarlarımda resmen yara gibi oldu 6-7 dakika bekletmeme ragmen. toplamda da 3 kez yaptım sadece. cok umutluydum oysaki

Canım benim yüzüm de çok yağlı ya :KK50: Tüh bak kilden de çok umutluydum oysaki :KK14: Siyah noktalar ve sivilce izlerini geçirir falan filan diye bekliyodum yüzümü daha kötü yapıyo :KK14:

Merhaba kil maskesi hypodermis dekileri dış yüzeye kusturur bu 3 kullanım sonra azalır cilt yüzeyi daha iyi duruma gelir çok rahatsız olmadıysanız kullanmaya devam edin

X