Kayseri Tüp bebek Merkezleri

İnanın o kadar bilmiyorum ama ödeme yapmadıysanız cider’e yazın sizi yönlendirir zaten indirimden yararlanın
Hayır ödeme yapmamıştık ön görüşme ve tedavi planı yapilmisti sadece söylediğiniz iyi oldu tedavi için başlayacağımız zaman yazayım ama ne dicez:) siz nasıl öğrendiniz ?

Hayır ödeme yapmamıştık ön görüşme ve tedavi planı yapilmisti sadece söylediğiniz iyi oldu tedavi için başlayacağımız zaman yazayım ama ne dicez:) siz nasıl öğrendiniz ?
Bende ön görüşme yaptım, vitamin ilaç vermişti. Bu ay da süreç başlayacak. Bende mesaj atarak şansımı deneyeyim.

Cider isimli sayfaya ben gökalp beye gitmeyi düşünüyorum sizden gittiğimizde indirim varmış rica etsem randevu oluşturabilir miyiz indirimle be kadara denk geliyor yazabilirsiniz 😊 lütfen sürecinizi burda da paylaşın doktor hakkında bizim gibi hastalar da fikir sahibi olsunlar 🥰

Hanımlar hepinize sadece Cnsfertiw mi verdi acaba? Ben şimdi şehir dışından gideceğim için birde maddi hazırlığı henüz tamamlayamadık bu süreçte boş kalmıyım bu vitamini mi kullanayım sadece?

Cider isimli sayfaya ben gökalp beye gitmeyi düşünüyorum sizden gittiğimizde indirim varmış rica etsem randevu oluşturabilir miyiz indirimle be kadara denk geliyor yazabilirsiniz 😊 lütfen sürecinizi burda da paylaşın doktor hakkında bizim gibi hastalar da fikir sahibi olsunlar 🥰
Tamam öğrendiğim iyi oldu gideceğim zaman yazayım dediğiniz gibi🙏 tabiki ilk izlenimi güven verdi bize bilgisi yönündende iyiydi sadece kadın hastalığında değil erkekte sorun olmasına rağmen bilgisi vardı bizim bu dikkatimizi çekti ona göre tedavi planı yapıldı eğer karar değiştirmede orada başlarsam izlenimlerimi yazarım☺️

Anladım canım folik asitinizi de ihmal etmeyin bu süreçte (metil folat) kullanın mutlaka
Bende elenatal 1 başlayacağım onu daha önce kullanmıştım doktor tavsiyesiydi tekrar onunla devam ediyim dedim. Aslında bu topikte yumurta kalitesi sayfasında kullanılan vitaminleri ve destekleyicileri yazmışlar orayı inceleyebilirsiniz. Araştırıp kendinize de plan yapabilirsiniz

Dün doltora gittim tedavi başladı.
Ama indirim alamadım, daha önce ön görüşmeye gittigim için. Ön görüşmeyi cider üzerinden randevu alanlar için gecerliymis.
Tedaviniz hayırlı olsun umarım güzel sonuca ulaşırsınız. Evet merak ettiğim oydu ön görüşmeye gidildiği için yinede indirim olacak mı diye olmamış eski hastası olduğunuz için indirim yapıldı mı peki

Tedaviniz hayırlı olsun umarım güzel sonuca ulaşırsınız. Evet merak ettiğim oydu ön görüşmeye gidildiği için yinede indirim olacak mı diye olmamış eski hastası olduğunuz için indirim yapıldı mı peki
Ben geçen ay sadece ön görüşmeye gitmiştim vitamin vermişti.
Şimdi de reglimin 2. Günü süreci başlatmak için gittim.
5 günlük iğne verdi, salı günü tekrar kontrol.
Başka şehirdeyim 8 saat sürüyor gitmek. İnşallah vesile olur bu doktor, çok uzun yıpratıcı. Benim transfer de Nisan ayına kalacakmis genetige gideceği için.

Başka şehirdeyim 8 saat sürüyor gitmek. İnşallah vesile olur bu doktor, çok uzun yıpratıcı. Benim transfer de Nisan ayına kalacakmis genetige gideceği için.
Tedaviniz hayırla güzellikle sağlıklı bebekle sonlansın inşallah 🥰 ben de telefondan aldım ilk normal fiyatı verdiler sonra cider ile geldim dedim bikaç dakika sonra evet dediler indirim uyguladılar. İndirim 6000 tl çok büyük rakam değil ama en azından ilaca destek olur.. bizden sonra gidenler lütfen önce cidere yazın indirim alın fayda faydadır…
Arkadaşım nisana kalsın yeter ki güzel sonuçlar olsun inşallah kalbini yorma🥰
Aslında 5 gün için bende geri eve mi dönsem diye de bi düşündüm ama çok uzak 14 saatlik yol bir de gonalf soğuk zincir nasıl olur bilemedim

Tedaviniz hayırla güzellikle sağlıklı bebekle sonlansın inşallah 🥰 ben de telefondan aldım ilk normal fiyatı verdiler sonra cider ile geldim dedim bikaç dakika sonra evet dediler indirim uyguladılar. İndirim 6000 tl çok büyük rakam değil ama en azından ilaca destek olur.. bizden sonra gidenler lütfen önce cidere yazın indirim alın fayda faydadır…
Aslında 5 gün için bende geri eve mi dönsem diye de bi düşündüm ama çok uzak 14 saatlik yol bir de gonalf soğuk zincir nasıl olur bilemedim
Sizin Kayseri'de kalacak bir yakınınız var mı ?

Bende soğuk zinciri sordum hemşireye, su eczanesi güzel soğuk zincir hazirliyor dedi.

Cikista gördüğüm ilk eczaneye gittim 13 bin fiyat dedi, nakit verirseniz %5 iskonto dedi. Ve yanına buz kalıbı koyacaklardi Bende bunu eşime sormak için eczaneden çıktım. O sırada hemşirenin tavsiye ettiği eczaneye gittim. Orası da 11.500 dedi ilaçlar için. Hemde sadece buz degil Yanında metalik soğuk tutacak bir torba ile paketlediler.

Sizde mutlaka ilaç alırken bu eczaneden de fiyat alın. Hastane ile aynı hizada (su eczanesi)

Başka şehirden gidip gelmek zor oluyor kesinlikle haklısınız bende her tedavimde başka şehirden gitmiştim kayseriye bedenen yoruyor insanı ama sonucu düşününce katlanıyorsunuz zorluğuna. İnşallah genetikten olumlu gelir. Bizede genetik incelemeli tüp bebek önerdi ama biz kararsızız bir iki tane embriyo kalırsa gönderme taraftarı değilim. İnşallah sizin çokça embriyonuz oluşur kaç folikul sayıldı dün gittiginizde

Ben dönmüştüm Kayseri'den Balıkesir'e gonal f diğer iğneler ve çatlatma ignesi dahil soğuk su torbalarına koydular iclerinede buz aküsü koymuşlardı sorun yaşamadım. Eğer kalacak yeriniz yoksa ezcaneden bu şekilde temin ettirebilirsiniz

Başka şehirden gidip gelmek zor oluyor kesinlikle haklısınız bende her tedavimde başka şehirden gitmiştim kayseriye bedenen yoruyor insanı ama sonucu düşününce katlanıyorsunuz zorluğuna. İnşallah genetikten olumlu gelir. Bizede genetik incelemeli tüp bebek önerdi ama biz kararsızız bir iki tane embriyo kalırsa gönderme taraftarı değilim. İnşallah sizin çokça embriyonuz oluşur kaç folikul sayıldı dün gittiginizde
Doktor 1-2-3 diye saymadi. Yatınca hemen kistim erimiş mi diye sordum, tertemiz dedi.

Kac tane yumurta var dedi, bir tarafta 5 diğer tarafta 6 gibi dedi, gerçekten mi dedim 😮

Benim şimdiye kadar 2 kez yumurta takibi yapıldı aşılamada 4 taneydi, tüp bebekte 5 tane, yumurta toplamada 4 toplandı 1 tanesi 3. Güne kaldı. 11 yumurta inşallah doğru saymıştır. Bu yumurta sayısında öncesinde kullandığım biesteron ve vitamin etkili oldu bence çok şükür 🤲 Gerçi daha az olsa, söylerdi herhalde.
Bu sayı önemli değil önemli olan ilaçlara kaçının tepki vereceği dedi. Dozu düşükten başlayacağım genetigine çok etki etmesin diye dedi, 175 gonalf yazmış. Ben odaya geçip konuşaca, diye bekliyordum ki, döndüğümde gitmişti.

Çok yoğundu yine. Sanırım bir kontrol bir işlem yapıyor sürekli. Yan tarafa ameliyathane var sanırım oraya geçti hemen. Ben sorularımı hemşireye sordum öğrendim artık.

X