Karın germe ve lipo 1 hafta oldu sürecimi paylaşıyorum

Ozlemm93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2023
50
10
30
Merhabalar 30 mayısta karın germe ve lipo olmuştum bugün tam 1 hafta oldu ve kontrole gittim şükürler olsun dikişlerim iyi hatta yavaş yavaş dik yürümeye başla dedi doktorum şişliklerim de ameliyat gününe göre biraz daha inmiş 1 ay sonra tekrar gideceğim bakalım nolacak🖤🖤

Merhabalar 30 mayısta karın germe ve lipo olmuştum bugün tam 1 hafta oldu ve kontrole gittim şükürler olsun dikişlerim iyi hatta yavaş yavaş dik yürümeye başla dedi doktorum şişliklerim de ameliyat gününe göre biraz daha inmiş 1 ay sonra tekrar gideceğim bakalım nolacak🖤🖤
Merhaba, 1 hafta oldu dediniz, bu bir hafta içinde dışarı çıkabildinizmi hiç? Yoksa yatıp dinlenmekmi gerekiyor sürekli? Nezaman ayaklanabiliyor insan tam olarak ve yara durumu nasıl şu an?

Merhaba, 1 hafta oldu dediniz, bu bir hafta içinde dışarı çıkabildinizmi hiç? Yoksa yatıp dinlenmekmi gerekiyor sürekli? Nezaman ayaklanabiliyor insan tam olarak ve yara durumu nasıl şu an?
Hala dışarı çıkıp gezemiyorum maalesef tam dik duramıyorum çünkü germe hissi çok fazla dikişlerim iyi çok şükür 1 hafta daha gerekiyor dikelmem için

Anladım çok geçmiş olsun , peki ağrılar dayanılacak şekildemi? Bende düşünüyorum olmayı ama biraz korku var bazı olumsuz kötü yorumlar gözümü korkuttu açıkçası ama yinede olucam sanırım . Kombine ameliyat olucam Meme büyütme ve Karın germe ☺️. Gözümü kararttım değer güzel bir vücuda diye düşünüyorum.

Anladım çok geçmiş olsun , peki ağrılar dayanılacak şekildemi? Bende düşünüyorum olmayı ama biraz korku var bazı olumsuz kötü yorumlar gözümü korkuttu açıkçası ama yinede olucam sanırım . Kombine ameliyat olucam Meme büyütme ve Karın germe ☺️. Gözümü kararttım değer güzel bir vücuda diye düşünüyorum.
Ağrılar tabiki dayanılmıyacak gibi değil ama ağırmıyor da diyemem sonuçta bıçak altına yatıyoruz😂 dikiş ağrısı çekmedim benim lipo yerlerim ve karın kaslarım dikildiği için onlar ağrıyordu ama şuan gayet iyiyim tabi hala gerilme hissi var umarım geçer bir an önce😂

Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun.Denize 1 ay sonra girilmesi uygun oluyor mu? Bir de korse sadece bel çevresini mi sarıyor yoksa külotlu mu?

Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun.Denize 1 ay sonra girilmesi uygun oluyor mu? Bir de korse sadece bel çevresini mi sarıyor yoksa külotlu mu?
Merhabalar denize 1 ay sonra girilebilir ama dikişleri korumak lazımmış yoksa izler kararıyormuş su geçirmez koruyucu bant yapıştırmak gerekiyor. Korseyi bacaktan göğüse kadar takıyorlar ama ben mayo şeklinde istedim daha rahat oldu

pubis kısmınız nasıl bende sizden 7 gün önce oldum pubis kısmı şuan şiş ele geliyor 3.ayı bekleyelim inmezse Bi çare bakarız dedi doktor sizde nasıl o kısım

pubis kısmınız nasıl bende sizden 7 gün önce oldum pubis kısmı şuan şiş ele geliyor 3.ayı bekleyelim inmezse Bi çare bakarız dedi doktor sizde nasıl o kısımğus
pubis kısmınız nasıl bende sizden 7 gün önce oldum pubis kısmı şuan şiş ele geliyor 3.ayı bekleyelim inmezse Bi çare bakarız dedi doktor sizde nasıl o kısım
Pubis nedir acaba🫣😅😅😅😅

Konu sahibesi geçmiş olsun 🥰
Kolay bir süreç değil , gün gün iyileşme oluyor ama 1 ayı 2 gün geçtim kambur kaldım karın kasları asla dik durmama müsade etmiyor çok üzgünüm , böyle kalmayacağım tamam ama çok yoruldum. Bu ameliyat tüm zorluğuna rağmen olunmalı , hiiiç gözünüz korkmasın , ama kendi adımq söylemeliyim ki çok zorlandım 😇😇

Kolay bir süreç değil , gün gün iyileşme oluyor ama 1 ayı 2 gün geçtim kambur kaldım karın kasları asla dik durmama müsade etmiyor çok üzgünüm , böyle kalmayacağım tamam ama çok yoruldum. Bu ameliyat tüm zorluğuna rağmen olunmalı , hiiiç gözünüz korkmasın , ama kendi adımq söylemeliyim ki çok zorlandım

5 gün ağrı sızı var sonra azalıyor kombine en iyisi ben memeleri de yaptırmadığım için çok pişmanım. bide ben 360 body lift ameliyatı oldum 1 ayım doldu çabuk yorulma dışında pek bişey kalmadı kesinlikle olun hiç ertelemeyin keşke çok önce olsaydım

Kolay bir süreç değil , gün gün iyileşme oluyor ama 1 ayı 2 gün geçtim kambur kaldım karın kasları asla dik durmama müsade etmiyor çok üzgünüm , böyle kalmayacağım tamam ama çok yoruldum. Bu ameliyat tüm zorluğuna rağmen olunmalı , hiiiç gözünüz korkmasın , ama kendi adımq söylemeliyim ki çok zorlandım 😇😇
Valla ben artık baya baya dikeldim çok korkuyordum dikelemem diye😅 evet zordu ama değer o güzel görüntüyeeee🥰🥰

X