Karın germe ve bbl olacağım

turecurdo

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2011
849
128
Arkadaşlar merhaba karın germe ve bbl ameliyatı olacağım olmuş ve memnun kalmış olan bana dönüş yapabilirmi ama kısa zamanda olmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek olan varmi 60 kg ile gireceğim ameliyata

Ayni işlemi ben de olmak istiyorum fakat karın germe ve popo aynı anda iyi sonuç vermiyormuş eger kendi yağından popona enjekte ettireceksen

Arkadaşlar merhaba karın germe ve bbl ameliyatı olacağım olmuş ve memnun kalmış olan bana dönüş yapabilirmi ama kısa zamanda olmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek olan varmi 60 kg ile gireceğim ameliyata
Merhaba ben 3 hafta önce oldum 60 kg ile ameliyat oldum hem liposuction hem germe doktorumu tavsiye ederim isterseniz özelden yazabilirim istanbulda iseniz

Ayni işlemi ben de olmak istiyorum fakat karın germe ve popo aynı anda iyi sonuç vermiyormuş eger kendi yağından popona enjekte ettireceksen
merhaba, bende ocak ayında 360 lipo ve karın germe olacağım, ek olarak kendi yağım popoya enjekte edilecek. epey de bir meblağ ödeyeceğim. sonuç vermediğini yazmışsınız, biraz daha açıklayabilir misiniz? teşekkürler.

merhaba, bende ocak ayında 360 lipo ve karın germe olacağım, ek olarak kendi yağım popoya enjekte edilecek. epey de bir meblağ ödeyeceğim. sonuç vermediğini yazmışsınız, biraz daha açıklayabilir misiniz? teşekkürler.
Canım bildiğim ve okuduğum kadarıyla karın germe olduğu zaman en az 2 hafta sırt üstü yatmak gerekiyormuş popo da ise yüz üstü yatmak gerekiyor ikisi aynı anda nasıl olur bilemedim popoya verilen yağın bayağı bir kısmı zamanla eriyormuş az bir miktar yağ kalıyormuş aslında bu kendi vücudumuzdan alınan yağları nereye ekletirseniz ekletin zamanla çok az kısım yağ kalıyormuş değer mi fazla bir ücret ödemeye bilemem kendi tercihinizdir tabiki

Merhaba canım,
Bende ayni amaliyatı düşünüyorum.
Doktor tavsiyen ve fiyat ne kadar öğrene bilirmiyim?

Canım bildiğim ve okuduğum kadarıyla karın germe olduğu zaman en az 2 hafta sırt üstü yatmak gerekiyormuş popo da ise yüz üstü yatmak gerekiyor ikisi aynı anda nasıl olur bilemedim popoya verilen yağın bayağı bir kısmı zamanla eriyormuş az bir miktar yağ kalıyormuş aslında bu kendi vücudumuzdan alınan yağları nereye ekletirseniz ekletin zamanla çok az kısım yağ kalıyormuş değer mi fazla bir ücret ödemeye bilemem kendi tercihinizdir tabiki
Evet epey bir gittiğini okumuştum bende. Ancak ciddi düz ve aşağı bakıyor popom. %30-40 bile yağ kalsa yeter diyprum. Ama haklısınız ücreti işleme göre pahalı . Yine de pişman olmamak için deneyeceğim.

Merhaba canım,
Bende ayni amaliyatı düşünüyorum.
Doktor tavsiyen ve fiyat ne kadar öğrene bilirmiyim?
Merhaba, ben ercan Karacaoğlu ile görüştüm. Ataşehir memorialda. Fiyat muhtemelen bedeninizin ihtiyacına göre değişecektir ama karımn germe + lipo 4-5 bin usd civarında diye biliyorum.

Ameliyatı olmuş, popoya yağ enjekte ettirmiş ve üzerinden zaman geçmiş deneyimli biri yazsa muhteşem olacak aslında 🤩

Teşekkür ederim canım inşallah buradaki arkadaşlara da dua eder dua beklerim herkese de rabbim şifalar versin🤲

X