Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kalıcı Makyaj Sonrası Uçuk Çıkardım Yardım !

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

senicita

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2011
326
9
Merhaba, 3 gun once dudaklarima kalici makyaj uygulamasi yaptirdim. Her sey yolunda gitti. Eve donunce de bakimlarimi tam yaptim. Ancak az once farkettim ki alt dudagimin dış kisminda 3 yer kasiniyor. Ucuk oncesi kasinti gibi. Muhtemelen ucuk cikaracagim hem de tam 3 tane. Asiviral adli ucuk ilacinin 200 mg olanindan iciyordum. Ancak yine de engel olamadim. Kalici makyaj sonrasi boyle bir sey basina gelen arkadaslar var mi, yardim edebilecek birileri ???

merhabalar geç gordum ama yine yazmak istedim yapan kusi dudak konturu yaptirmadan once size uçuk geçmisinizi soylemesi gerekti asivirali yaptirdigin gun icseydin konturune zarar gelmezdi cunku islemden 3 ila 4 gun sonra sinurler harekete gectiginden ucuk cikar herkezde olmaz ucuk virusu olanlarda cikar ve boya yararyla birlikte kabuklanir atar ucretsiz 1 ay sonraki kontrolunde ilaci ic oyle git arkadasin

Ya bende aynı dertten muzdaribim, ve internette bununla alakalı hiç bilgi yok. 4 gün önce kalıcı dudak renklendirme yaptırdım, yaptırmadan önce uçuk için ilaç kullanmaya başladım yaptırdıktan sonra da, günde 3 kez kullanmaya devam ettim, fakat 3. Gün dudağımın her yeri kaşınmaya başladı hemen eczaneye gidip uçuk merhemi aldım. Hiç işe yaramadı şu anda dudağım baya kötü durumda, her yerinde uçuk var umarım kontürü, rengi bozulmamıştır ve kontrol seansına gitmek zorunda kalmam. Pigmentasyon yaptırıp uçuk çıkaran biri varsa ve deneyimini paylaşırsa çok sevinirim. Ben sürecin nasıl sonuçlandığını yazarım ilerleyen günlerde cidden hiç bilgi yok çünkü:KK43:

Ya bende aynı dertten muzdaribim, ve internette bununla alakalı hiç bilgi yok. 4 gün önce kalıcı dudak renklendirme yaptırdım, yaptırmadan önce uçuk için ilaç kullanmaya başladım yaptırdıktan sonra da, günde 3 kez kullanmaya devam ettim, fakat 3. Gün dudağımın her yeri kaşınmaya başladı hemen eczaneye gidip uçuk merhemi aldım. Hiç işe yaramadı şu anda dudağım baya kötü durumda, her yerinde uçuk var umarım kontürü, rengi bozulmamıştır ve kontrol seansına gitmek zorunda kalmam. Pigmentasyon yaptırıp uçuk çıkaran biri varsa ve deneyimini paylaşırsa çok sevinirim. Ben sürecin nasıl sonuçlandığını yazarım ilerleyen günlerde cidden hiç bilgi yok çünkü:KK43:
Durumun ne peki şimdi? Ayrıca geçmiş olsun

İlk dudak kontüründe başıma geldi,dudaklarımda 5,6 tane uçuk çıktı.Bir hafta mahvoldum,yemek yiyemedim acısından.krem bile ile işe yaramadı.Beni uyarmadılar diye kızdım.1 ay sonra rötüş olacağı zaman 3 gün önceden Asiviral 400 kullandım sabah akşam.Uygulamadan sonra 4 gün daha devam ettim.çok şükür hiç çıkmadı uçuk

X