Kafamı usturaya vurdum

Sentro cenk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2018
7
1
37
Saçlarım 10yıl içinde çok seyreldi ki 20yaşıma kadar iki kişiye yetecek kadar hür ve uzundular ailemi 6yıl arayla kaybedince kel kaldım sonuçta tepe bölgem baya bi açıldı yıllar içinde bu pandemi döneminde bi çılgınlık yaptım kafayı 2kez usturayla 2kezde jiletledim eski saçlar çıkar sandım ama yeni çıkan saçlardan sonra bi baktım tepem baya bi seyrek şakaklarımda iki taraftan baya bi geriye çekilmiş başladım 1aydır sarımsak zeytinyağı dermapen tedavisine şakaklarım komple çıktı ama tepe bölgemi napcam hiç bilmiyorum bayada saç var diken diken ama tepe bölgem 4parmak genişliğinde çok seytek bu seyreltiyi nasıl kapatcam ben ya kafayı yiyicem;(((

Uzmana bir göster annemde kazınmış, zamanında eşini 1 aylık evliyken kaybedince ama böyle bir sorunu yok. Saç diplerine bir baksın ona göre besleyici ürünler versin.

Saçlarım 10yıl içinde çok seyreldi ki 20yaşıma kadar iki kişiye yetecek kadar hür ve uzundular ailemi 6yıl arayla kaybedince kel kaldım sonuçta tepe bölgem baya bi açıldı yıllar içinde bu pandemi döneminde bi çılgınlık yaptım kafayı 2kez usturayla 2kezde jiletledim eski saçlar çıkar sandım ama yeni çıkan saçlardan sonra bi baktım tepem baya bi seyrek şakaklarımda iki taraftan baya bi geriye çekilmiş başladım 1aydır sarımsak zeytinyağı dermapen tedavisine şakaklarım komple çıktı ama tepe bölgemi napcam hiç bilmiyorum bayada saç var diken diken ama tepe bölgem 4parmak genişliğinde çok seytek bu seyreltiyi nasıl kapatcam ben ya kafayı yiyicem;(((
Ay takvimine göre saç kesim günleri var. İnternetten güvenli bir siteden takibini yaparsanız o tarihlerde kestiğinizde saçlarınızın dökülmesi vs azalıyor. Ben bir erkek arkadaşa önermiştim, 1-1.5 yıl sonunda çevresi saç ektirip ektirmediğini sormuşlar öyle demişti. Kendimde dökülmeti azaltma ve hızlı uzama etkileri verdi. Deneyin isterseniz. Ben ayın her şey üzerinde etkisi olduğuna inananlardanım :)

X