Kadın hastalıkları

papatyacayi35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
8
1
32
Ertesi gün hapı kullandım
Merhaba,
Arkadaşlar 18 Nisan'da adetime 6 gün kala nişanlımla korumasız ilişki yaşadık ve kaza oldu ilk yarım saat içinde ulpisad kullandım.Adetim 4. gün gecikti erken gebelik testi yaptım negatif çıktı.3 gün sonra tekrar yapsam mı acaba normal mi ? Bel ağrım ve yumurtalık ağrım var şuan normal mi acaba ?
Lütfen yardım eder misiniz
Hastaneye gidip kan testi vermek istemiyorum.

Kan testi vermek istemiyorsanız yarın öbür gün adet olana kadar testi tekrarlamaktan başka yapacağınız bir şey yok. Adetiniz bir hafta gecikince hamileyseniz ultrasonda gözükebilir. Doktora gidin. Umarım o güne kadar adet olursunuz.

Merhaba kızlar ,
Tekrar test yaptım evde ve silik çizgi olmadan tek çizgi çıktı C de sizde hamile olma olasılığım var mıdır ? Lütfen cevap yazın 😢😢😢

Ertesi gün hapı kullandım
Merhaba,
Arkadaşlar 18 Nisan'da adetime 6 gün kala nişanlımla korumasız ilişki yaşadık ve kaza oldu ilk yarım saat içinde ulpisad kullandım.Adetim 4. gün gecikti erken gebelik testi yaptım negatif çıktı.3 gün sonra tekrar yapsam mı acaba normal mi ? Bel ağrım ve yumurtalık ağrım var şuan normal mi acaba ?
Lütfen yardım eder misiniz
Hastaneye gidip kan testi vermek istemiyorum.

Evet ihtimal var tabi.
Kan testi vermek istemiyorsanız regl gününüz 10 gün geçene kadar (geçerse) test yapacaksınız.

X