KADIN GİRİŞİMCİLER i destekleme projesi

mustang

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
57
0
Hanımlar!İş kurmayı /girişimciliği bir alternatif olarak değerlendiren girişimci adayı kadınlar ve bir iş fikri olupişini kurmak üzere olan kadınlar için eğitim ve danışmanlık programları başladı.Bu projeyi Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu(TESK) ve 24 ildeki Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlikleri (ESOB) ile işbirliği içinde yürürütülen AB fonlu bir projedir.Projenin en önemli amaçlarından biri kendi işini kurmayı planlayan ya da hali hazırda kendi işini sürdürmekte olan kadın girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin verilmesidir.Ben başladım ilgilenenlere şiddetle tavsiye ederim.Geç kalmadan baş vurun.Kurslar ücretsiz ve kısa süreli.jeyyar

Arama motorunu (google)TESK yazarsanız çıkan sayfanın sol üstünde kadın girişimciliğini destekleme çıkıyor.Oradaki tel. lerden öğrenebilirsiniz.Şu anda Ankara da başladı. Yeni kurs açılacak. Diğer iller hakkında da bilgi alabilirsiniz.Ankara da Tesk in Çankaya Birlik mah. de kurslar veriliyor.Haftada 3 gün sabah ve öğleden sonra olmak üzere 2 grup var.İş kurma 3 hafta iş geliştirme Mayıs 28 de başlıyor.O da 6 tam gün.

X