Kadin Genital Bolge ameliyatlari olanlar, tecrubelerinizi paylasirmisiniz

Nursen1977

Nursen
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2009
60
0
Tecrubelerinizi paylasirsaniz bu konuda sevinirim. Pubis Kaldirma, karin germeyle birarada yapiliyormus, ben karin germe ameliyati oldum, ama tuylu olan o bolge Pubis, orasi sis ve bicimsiz duruyor ve oranin ustundeki karin kismimda sarkik zaten, yeniden rotus revizyon olacam temmuzda. Tecrubeleriniz neler Kadin Genital Bolge ve cevresinden ameliyattan sonra.

canım bir arkadaşımda aynı sorunu yaşamıştı ve 2. ameliyatı olmak zorunda kaldı tüylü bölgeyi aynı seviyeye getirebilmek için ..
bana sorarsan göbek gittikten sonra altta kalan şişlik sorun değil

canım bir arkadaşımda aynı sorunu yaşamıştı ve 2. ameliyatı olmak zorunda kaldı tüylü bölgeyi aynı seviyeye getirebilmek için ..
bana sorarsan göbek gittikten sonra altta kalan şişlik sorun değil

merhaba,
beni cok rahatsiz ediyor o bolge sis duruyor baya, arkadasinin tecrubelerini paylasirsan sevinirim. Odami karin germe ameliyati gecirdi.

merhaba,
beni cok rahatsiz ediyor o bolge sis duruyor baya, arkadasinin tecrubelerini paylasirsan sevinirim. Odami karin germe ameliyati gecirdi.

arkadaşım karın germe ameliyatı yaptırmadı ama 2.bir operasyon geçirdi.o şi duran bölgedeki yagları aldırdı ama yağ aldırdıktan sonra cinsel olarak tatmin olamadığınıda söylüyor. bu riske ben şahsen girmezdim.

plastik cerrah bir doktor arkadaım var istersen senin durumunu onunla bir görüşeyim canım.ne yapılabilir diye

X