Kaç-Ak Saray’ın gözü Gazi Orduevi’nde

bence de susmasınlar,kimse susmasın...
benim kardeşim de asker eşinin tayini çıktı iki sene kardeşimin tayini yapmadılar oysa polisler eş durumundan faydalanabiliyorlardı..maaş konusu aynı valla hanımcığım ne desem ne yazsam bilemiyorum...

allah rahmet eylesin canım kabri nurla dolsun
saol canım. Tüm sevdiklerimizin inşallah.

amin abla senin babanı da:cry:

Amin ipekcim,mekanları cennet olsun inşallah ..

bence de susmasınlar,kimse susmasın...
benim kardeşim de asker eşinin tayini çıktı iki sene kardeşimin tayini yapmadılar oysa polisler eş durumundan faydalanabiliyorlardı..maaş konusu aynı valla hanımcığım ne desem ne yazsam bilemiyorum...

allah rahmet eylesin canım kabri nurla dolsun

Biz ipekle babalarımızı çok yakın tarihlerde kaybettik maalesef..

Ben çok üzülüyorum olanlara,hak etmiyor ordumuz bu yaşanan olayları..

Amin ipekcim,mekanları cennet olsun inşallah ..

Biz ipekle babalarımızı çok yakın tarihlerde kaybettik maalesef..

Ben çok üzülüyorum olanlara,hak etmiyor ordumuz bu yaşanan olayları..

bende üzülüyorum hanımcığım benim kardeşim 6 aylığına yurt dışına göreve gidiyor . bu ülke için ama bilinmiyor.malesef
ve askerlik için asker için neler söyleniyor.

bide ağızlarından din iman vicdan eksik değil...yazıklar olsun bunlara

allah rahmet etsin babanıza, yerleri cennet olsun...

bende üzülüyorum hanımcığım benim kardeşim 6 aylığına yurt dışına göreve gidiyor . bu ülke için ama bilinmiyor.malesef
ve askerlik için asker için neler söyleniyor.

bide ağızlarından din iman vicdan eksik değil...yazıklar olsun bunlara

allah rahmet etsin babanıza, yerleri cennet olsun...

Amin arkadaşım sağol..

Eşimde 20 yıl görev yaptı bu meslekte,2 yıl ayrı kaldık geldi sonra yine yurt dışına gitti 6 ay yoktu.
Hem ana hem baba oluyorsun çocuğuna.
Söylenecek çok şey varda burası uygun olmuyor işte..

Amin arkadaşım sağol..

Eşimde 20 yıl görev yaptı bu meslekte,2 yıl ayrı kaldık geldi sonra yine yurt dışına gitti 6 ay yoktu.
Hem ana hem baba oluyorsun çocuğuna.
Söylenecek çok şey varda burası uygun olmuyor işte..

aynen hanımcığım aynen... kardeşim ankara da ben ve geliniz van da kah orduevin de kah orduevine yakın bir dairede yaşadık 2 yıl

çatışmalar olurdu.önce vana gelirdi acil yaralılar şehitler gelirdi helekopterle vandan diğer illere giderdi.

neler yaşadık neler bir bilseniz.gelimiz hamileydi.kar kıyamet.4. yıl deprem oldu filim gibi valla

aynen hanımcığım aynen... kardeşim ankara da ben ve geliniz van da kah orduevin de kah orduevine yakın bir dairede yaşadık 2 yıl

çatışmalar olurdu.önce vana gelirdi acil yaralılar şehitler gelirdi helekopterle vandan diğer illere giderdi.

neler yaşadık neler bir bilseniz.gelimiz hamileydi.kar kıyamet.4. yıl deprem oldu filim gibi valla

Z0r dönemlerde yaşanmış herşey,meslek bu olunca söyleyecek bişeyde kalmıyor artık.
Gurbetlik elbette zor ama,bayrağımızın dalgalandığı her yer vatan görevi değilmidir..
Yaşamayan bilemiyor bunu işte..

Z0r dönemlerde yaşanmış herşey,meslek bu olunca söyleyecek bişeyde kalmıyor artık.
Gurbetlik elbette zor ama,bayrağımızın dalgalandığı her yer vatan görevi değilmidir..
Yaşamayan bilemiyor bunu işte..

bilmiyorlar bilmedikleri gibi susmuyorlar da ağzı olan konuşuyor bazen benimde bunlara tepem atıveriyor...

X