Güneş Kremleri Ka-nu Bronzlaştirici Krem !

Güneş kremleri, bronzlaşma
A

ayshegül

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ayshegül
merhaba arkadaşlar
duydunuz mu bilmiyorum ama KA-NU bronzer süper bir bronzlaştırıcı şimdiye kadar çok fazla marka denedim ama bundan çok memnun kaldım sizlere de söylemek istedim çok fazla bronzlaştırıcıyla ilgili konu olduğu için bu konuyu açtım.a.s.

• Konu Sahibi ayshegül
cnm dediğin markayı hiç duymadım ama ben bu yıl bebe yağı ile çok çabuk bronzlaştım ama tabe koruma faktörlü bir bronzlaştırıcıyla birlikte uyguluyorum oda garnier

• Konu Sahibi ayshegül
duymadım hiç.. googleda da arattım bişey çıkmadı :uhm:

• Konu Sahibi ayshegül
evet çıkmıyo öyle bişey ismini yanlış yazmış olabilir misin

• Konu Sahibi ayshegül
cnm dediğin markayı hiç duymadım ama ben bu yıl bebe yağı ile çok çabuk bronzlaştım ama tabe koruma faktörlü bir bronzlaştırıcıyla birlikte uyguluyorum oda garnier

bebe yağıyla bronşlaşmayı hiç duymadım. ben hem süt kullanıyorum hem bronzlaştıran yağ. dönüşümlü olarak kullanıyorum. nasıl sürüyorsun. sütü kullanınca hemen üstüne mi kullandın?

• Konu Sahibi ayshegül
google'da bende aramıştım ama çıkmamıştı çünkü bende hiç duymamıştım resmini çekip koyucam buraya

• Konu Sahibi ayshegül
SANY5462.jpg

SANY5465.jpg

umarım koyabilmişimdir resimleri tesadüfen buldum ben bu bronnzlaştırıcıyı dove almıştım pek hoşuma gitmeyince bir de bunu deniyim dedim

bebe yağıyla bronşlaşmayı hiç duymadım. ben hem süt kullanıyorum hem bronzlaştıran yağ. dönüşümlü olarak kullanıyorum. nasıl sürüyorsun. sütü kullanınca hemen üstüne mi kullandın?

cnm güneşe çıkmadan bronzlaştırıcı sürüyorum havuz veya denizden çıkıncada ıslakken bebe yağını sürüyor güneşleniyorum sonuç mükemmel a.s.

cnm güneşe çıkmadan bronzlaştırıcı sürüyorum havuz veya denizden çıkıncada ıslakken bebe yağını sürüyor güneşleniyorum sonuç mükemmel a.s.

çok iyi fikir sağol tatlım deneyeceğim mutlaka.a.s.

cnm gecenlerde cok guvendıgım bı guzellık uzmanı bana gunese cıkmadan once kesınlıkle ama kesınlıkle bronzlastırıcı surulmesının dogru olmadıgını , suruldugu takdırde cıltte leke cıkma oranının cok oldugunu ve bronzlastırıcıların kısın kullanılması gerektıgınden bahsettı . tabıı anında bronzlastırıcı kullanmayı bıraktım yerimseniben

cnm gecenlerde cok guvendıgım bı guzellık uzmanı bana gunese cıkmadan once kesınlıkle ama kesınlıkle bronzlastırıcı surulmesının dogru olmadıgını , suruldugu takdırde cıltte leke cıkma oranının cok oldugunu ve bronzlastırıcıların kısın kullanılması gerektıgınden bahsettı . tabıı anında bronzlastırıcı kullanmayı bıraktım yerimseniben

nasıl yane cnm sanırım cümle hatası yapmışım ben bronzlaştırıcı diil güneş koruma faktörü kullanıorum ağız alışkanlığı olarak bronzlaştrıcı demişim yinede uyarın için tşk cnm a.s.

ahh tmm cnm bende autobrozant sandım o yuzden uyardım (a)

X