izmirli

Canım rapor alamadınmı problem ne?erol bey iyi diyorlar ama hepsi vesile verecek olan ALLAH.ben kent hastanesi israil beyi düşünüyorum bakalım şu raporu hayırlısı ile bi alsak

Canım rapor alamadınmı problem ne?erol bey iyi diyorlar ama hepsi vesile verecek olan ALLAH.ben kent hastanesi israil beyi düşünüyorum bakalım şu raporu hayırlısı ile bi alsak

eşimde sperm az ve hareketlililk %15 yani daha başvurmadık. şifaya başvurcaz onlar rapor takibini yapıyor. 1 ay içinde ama bize muhtelemen aşılama verirler ya bilmiyorum

mehtap diğer açtığın konudayazmıstım ben israel beyın hastasıyım cok iyi bir insan kent hast pahallı yanlız devlet guvencesıyle yuzde kacını karsılıyo bılmıyorum tüp yaptırmadım sen sımdıkıme gıdıyosun

bu arada kentte raporsuz 6000 ytl raporlu 2.600 ytl araştırdım konuştum. ben izmirliyim de görev yerim afyon.

inşallah tüp e gerek kalmaz aşılamalarda olur bende kenti araştırdım israil beyin seminerine bile gittim bi arkadaşım aynı benim durumundaydı ilkinde kentte gebe kaldı banada o tavsiye etti bilmemki ne yapsam üniversteyle arasında 500 ytl oynuyo rapor çıkarsa tabii

şu an kimseye gitmiyorum rapor çıkınca karar vericem rapor çıkarsa kentte 2500 ytl civarında üniverstede 2000 filan gidiyo arkadaşım 2 kex ünivrstde yaptırdı olmadı bide rapor alamassak üniverstede kaça yapıyorlar biliyormusunuz?

erol beyide düşünmüyor değilim ama önce raporum çıksın onun üniverstede muaynesi varmı yada nerede var kaça

canım erol bey benim doktorumdur ünide muayene etmiyor,ama kesinlikle tavsiye edebilirim erol beyi ben ileri derecede endemetriyozis hastasıydım başka doktorlar gebelik için hiç şans vermediler bana Allah erol beyi karşıma çıkardı iyi bir tercihle önce Allahın sonrada erol beyin sayesinde şu an 5 aylık hamileyim darısı sizlerin başına....
erol beyle ilgili bilgi istersen seve seve yardımcı olurum....yerimseniben

X