izmirli anne adayları

ayxixxsxxixxgxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
244
9
45
kızlar bana yardımcı olun lütfen raporumun çıkmasına 15 gün kaldı ama ben hala hangi hastanaede yaptıracağıma karar veremedim.aslında kent hastanesini düşünüyordum ama bazı arkadaşlar prof.erol tamvergenide tavsiye etti oda bornava şifa hastanesinde yapıyormuş.kent hastanesinin paket programı var ve her şey dahil raporlu 2.5milyara mal oluyormuş.ama şifa hastanesi hakkında bi bilgim yok burada yaptıranların yada bilgisi olanların bilgi vermesini rica ediyorum .lütfen bana karar vermemde yardımcı olun fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

kızlar bana yardımcı olun lütfen raporumun çıkmasına 15 gün kaldı ama ben hala hangi hastanaede yaptıracağıma karar veremedim.aslında kent hastanesini düşünüyordum ama bazı arkadaşlar prof.erol tamvergenide tavsiye etti oda bornava şifa hastanesinde yapıyormuş.kent hastanesinin paket programı var ve her şey dahil raporlu 2.5milyara mal oluyormuş.ama şifa hastanesi hakkında bi bilgim yok burada yaptıranların yada bilgisi olanların bilgi vermesini rica ediyorum .lütfen bana karar vermemde yardımcı olun fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

canım bende tüp yaptıracağım ama yaza anca ya kent ya şifa diyorum. kenti aradım konuştum doğru diyosun. şifayı da aradım rapor için uğraşmıyorsun çükü ege üni de olan doktorlar var orada biri erol bey. tüp bebeği ilk kez türkiye ye getirmiş. prof şu anda. tabi tutar mı tutmaz mı orasını allah bilir. keşke onun elinde olsa. raporlu 2. 500 yada 2 600 fiat çıkardılardı. sen testleri yaptırıyorsun ege ye gidip kayıt yaptırıyorsun onlar 1 ay içinde raporu çıkarıyorlar. ama senin rapor da hazır olcak. bilmiyorum karar vermesi zor. israel aruh var kentte o da irenbe tüp bebeği açanlardan sonradan ayrılmış.iyi diyorlar.ama bana şifa ağır basıyor.kendi fikrim tabii. herşeyin hayırlısı rabbim bilir canım. senni içinde hayırlısı olsun ama edindiğin bilgileeri paylaşırsan sevinirim.

canım çok sağ ol banada şifa ağır basıyoda onlardaki fiyatlara herşey dahilmi?mesela israil beyde transferden sonra yapılan E2ler filan ücretsizmiş hepsi pakete dahilmiş şifada sistem nasıl onu bilmiyorum

kızlarrr tüp nasıl oluyor ameliyat gibi mi merak etim ben .ben daha aşılama aşamasındayım da beni bilgilendirirmisiniz

canım tüp bebegin ameliyatla bi ilgisi yok sadece ignelerle kadınlarda birden fazla yumurta oluşturuluyo ve bu yumurtalar özel bi kanulle dışarı alınp özel işlemlerden geçtikten sonra spermle buluşturuluyor duruma göre 1yada2gün içindede transfer oluyor anlıyacagın içine en çok3 tane bebek yerleştiriliyo bundan sonrası ALLAH NE TAKDİR ettiyse 15 gün içinde belli oluyor

merhabalar farklı bir bakış açısı olsun diye yazıyorum... benim transferimin 6. günü yani işlem bitti... ben symrnada yaptırdım bu ilk tüp bebek ece yi yapan embriyologlar handan ve aynur hanımlar orada çalışıyorlar.. bilginiz olsun ...

canım hayırlısı olsun inşallah bebişine kavuşursun ben henüz karar veremedim heryerde aynı işlem farklı fiyat anlayamadım neden böyle sen kaça yaptırdın raporlumuydun

X